Barbie Bump: Margot Robbie je těhotná, čeká své první dítě

Sladké tajemství

Margot Robbie poprvé předvedla své vzdouvající se bříško během svého aktuálního pobytu v Itálii. Hvězda Barbie si na projížďku na loďce po jezeru Como oblékla bílý crop top, oversized sako a nízké černé kalhoty, ve kterých jí šlo bříško vidět. Manžel Tom Ackerley, který měl na sobě béžovou košili s knoflíky a hnědé kalhoty, své manželce při naloďování láskyplně asistoval. Robbie a Ackerley se vzali prosinci 2016 během malého intimního obřadu v Byron Bay v Austrálii. V té době spolu asi dva roky chodili, poté, co se seznámili na natáčení válečného dramatu Suite Française. Ona ve snímku hrála, její budoucí muž dělal asistenta režii.

Mohlo by se vám líbit

Jak o svou pleť pečuje herečka Margot Robbie? Produkty za desetitisíce

Skincare, neboli péči o pleť, milují všechny ženy, ale ty slavné obzvlášť. Celebrity se do zkrášlujících produktů zamilovaly natolik, že mnoho z nich se rozhodlo založit vlastní kosmetickou značku – mezi nimi například Rihanna, Hailey Bieber či Kylie Jenner. Ačkoliv by se kvůli sociálním sítím mohlo zdát, že právě tyto hvězdy mají tu nejdražší a nejnáročnější rutinu, do níž zapojují i svoje produkty, v čele žebříčku stojí herečka Margot Robbie. Jak o svou pleť pečuje hvězda hollywoodských snímků?
elle.cz

Nepotvrzeno, ale média jásají

Margot Robbie, která se proslavila nejen díky Barbie, ale i svými rolemi v komedii Tenkrát v Hollywoodu, dramatu Vlk z Wallstreet nebo v Suicidice Squad, kde si zahrála komiksovou hrdinku Harley Quinn, si teď bude muset dát od natáčení pauzu. Ačkoli manželé hereččino těhotenství zatím oficiálně nepotvrdili, přišly s touto informací všechny významná světová bulvární média jako People nebo Page Six.

Mohlo by se vám líbit

Osm hodin s Margot Robbie jedné magické noci

Dvanáctá hodina odbila, je čas jít spát? Nikoliv. Právě magická doba mezi půlnocí a rozbřeskem se stala leitmotivem limitované kolekce Rouge Allure Velvet Nuit Blanche domu Chanel. Osm hodin mezi odbitím dvanácté a novým dnem inspirovalo vznik osmi jedinečných odstínů ve výjimečném bílém balení.
elle.cz

Mlčení kvůli zvědavcům

Margot své těhotenství dosud skrývala pod volným oblečením. Herečka ale není z těch, kteří na sebe prozradí první poslední. Lze čekat, že novinku o miminku potvrdí mnohem později, možná dokonce až po jeho narození. Podobně to bylo i se zveřejněním vztahu s Tomem. To, že je s ním herečka zasnoubená, se svět dozvěděl až ve chvíli, kdy se dvojice vzala. Pro své mlčení má filmová Barbie ještě jeden důvod – vzhledem k tomu, že s manželem tvoří dvojici už deset let, čelila za celou tu dobu neustálým otázkám, kdy budou mít dítě. Několikrát se nechala slyšet, jak moc ji tyto dotazy vyvádějí z míry. Dalo by se čekat, že nyní všechny zvědavce umlčí, ale teď pro změnu zase nastane hon na informace o jejím těhotenství a budoucím dítěti.

Zdroj: PageSix.com, People.com