Affleck nebo Pitt: Gwyneth Paltrow porovnala exmilence. Co na to JLo?

Jedna kontroverze za druhou

Oblíbená herečka Gwyneth Paltrow v poslední době vyvolává jednu kontroverzi za druhou. Veřejnost byla nedávno svědkem jejího soudu s s očním lékařem Terrym Sandersonem, jenž ji zažaloval kvůli sedm let staré srážce na lyžích. Sanderson měl po srážce s Gwyneth čtyři zlomená žebra a otřes mozku a zažaloval ji o odškodnění v přepočtu 71 milionů korun. Soudní proces s herečkou, který trval dva týdny, byl největší soudní bitvou celebrity od doby, kdy se před soudem utkala dvojice Johnny Depp a Amber Heard. Gwyneth soud vyhrála a mohla si oddechnout. Kdyby se byla nepochlubila svými stravovacími návyky. iznala, že se převážnou část dne postí, pak si dá vývar z kostí a brzkou zeleninovou večeři. Ze strany odborníků na výživu, veřejnosti i celebrit se strhla vlna kritiky a rozhořčení, že Gwyneth propaguje hladovění. A sotva utichla tato kauza, rozvířila kolem sebe opět vody. V  podcastu Call Your Daddy se Gwyneth rozpovídala na téma, zda byl v posteli lepší Ben Affleck nebo Brad Pitt.

Bradova žádost u ruku

Nemohu věřit, že tohle uslyší moje dcera," pronesla Gwyneth Paltrow předtím, než se pustila do srovnávání svých expartnerů. S Bradem Pittem tvořila blond herečkapár v letech 1994 - 1997 a během jejich tříleté známosti dokonce došlo i na zásnuby. „Jednou v noci jsme byli na balkoně domu, který jsme si pronajímali na malém městě v Argentině,“ vzpomínala na večer, kdy ji Brad Pitt požádal o ruku. „Přála bych si, abych si přesně pamatovala, co mi tehdy řekl. Prostě se mě zeptal a bylo to fantastické, byla jsem nadšená. Sice jsme o tom už mluvili, ale stejně mě to tehdy překvapilo. Pamatuji si to, to mi muselo být 24.“

Zlaté devadesátky: Ikonické hvězdné páry, které jsme milovali

elle.cz

Zlomená srdce

Svatba se však nikdy neuskutečnila. Zasnoubení se zrušilo a pár snů se rozešel. Paltrow říká, že prostě nebyla připravena se vdát. „Když se ohlédnu zpět, byla jsem ještě dítě. Opravdu víc dítě než většina současných dvacátníků, které dnes potkávám.“Každopádně přiznává, žeměla úplně zlomené srdce, když se s Bradem rozešli.Byla to obrovská láska na první pohled,“ zavzpomínala a prozradila, že jsou dodnes v kontaktu a pořád se mají rádi. S Benem Affleckem začala chodit v ten samý rok, co se rozešla s Bradem, a vydrželo jim to také tři roky.

Bůh žehnej JLo

Brada Pittapovažuje za romantičtějšího, Afflecka za toho, kdo ji uměl častěji rozesmát. Na otázku, koho považuje za lepšího herce, odpověděla: „Oba jsou tak talentovaní. A Ben je i skvělý spisovatel a režisér. Ale kdybych měla mluvit o samotném hraní, tak Brad. Když jen pomyslíte na všechny ty rozdílné role, které zvládl,“ porovnávala Gwyneth své ex v mnoha ohledech. Kdo měl lepší styl? „Pravděpodobně Brad.“ odpovídala Gwyneth na všetečné otázky moderátorky Alexandry Cooper. Na otázku, který z jejích osudových mužů byl lepší milenec, odpověděla Gwyneth překvapivě otevřeně: „S Bradem jsem zažila největší chemii a vášeň. Ben byl zase naprosto technicky dokonalý.“„Bůh žehnej J.Lo a všemu, co dostane!“ zasmála se moderátorka Cooper s odkazem na Affleckovu současnou manželku Jennifer Lopez.

Lopez a Affleck se vzali: Složitý vztah se šťastným koncem

elle.cz

Jennifer se slzami v očích

JLo po Gwynethině hodnocení sexuálních skills jejího aktuálního muže nevydržela mlčet. Objevila se v show The View, kde se o Benovi také rozpovídala. Narozdíl od Gwyneth ale dala přednost hodnocení jeho rodičovskému než sexuálnímu umění. „Je to úžasný táta a skvělý chlap. O dětech přečetl snad každou knížku, aby věděl, jak se k nim chovat,“ rozplývala se Jennifer nad svým manželem a dětmi. „Vhání mi to slzy do očí. Je to upřímně ten nejlepší táta, jakého jsem kdy viděla.“

5 nejlepších momentů Jennifer Lopez

elle.cz

Zdroj: lofficielusa.com, idnes.cz