Slavné hollywoodské rozchody a návraty Aneb stará láska nerezaví

Justin Timberlake a Jessica Biel

Láska jako z hollywoodského romantického trháku se šťastným happy endem, který byl jasný od prvního okamžiku? Ne tak docela… Justin se seznámil s Jessicou na oslavě, kterou pořádal pro svého přítele. Jessica mu učarovala ihned, ona však úplně jasno neměla. Po oslavě si sehnal Justin na Jessicu telefon a rozhodl se ji pozvat na rande. Ta dlouho odolávala, nakonec však souhlasila.

Později se nechal Justin slyšet, že na jejich seznámení nebylo nic extra romantického a bylo velmi nehollywoodské. Pár tvořili poprvé od roku 2007 do roku 2011. Ostře sledovaná dvojice oznámila rozchod přes své manažery a vydala prohlášení, které konec vztahu potvrzovalo, zdůrazňovalo však, že zůstávají přátelé a nadále se respektují. Odluka naštěstí netrvala příliš dlouho. Na konci roku 2011 požádal Justin Jessicu o ruku a hollywoodská romance se tak dočkala pokračování. V říjnu 2022 se konala svatba. Jessica s Justinem jsou dnes hrdými rodiči dvou synů a dokazují, že když si na svou lásku počkáte, šťastný konec na na sebe nenechá dlouho čekat.

Justin a Jessica

Justin Bieber a Hailey Baldwin

Láska z dětství, i tak by se dal popsat turbulentní vztah mladého páru. Ani tahle dvojice však neměla cestu k oltáři bez problémů. Justin si Hailey vzal dokonce dvakrát. Poprvé si mladí milenci řekli své ANO v roce 2018 na radnici v New Yorku. O rok později proběhla druhá svatba, která byla mnohem velkolepější a zúčastnilo se jí na sto padesát svatebčanů.

I přes šťastný konec mají za sebou tihle dva cestu plnou překážek, které se nevyhnul ani rozchod. Justin o svém vztahu mluví velmi otevřeně a i přes komplikace, které spolu pár dodnes překonává, si stojí za tím, že na manželství (potažmo na jakémkoliv vztahu) se musí pracovat a svatba jako taková, rozhodně nevyřeší všechny problémy. „Musíte být také velmi trpěliví, milovat toho člověka takového, jaký je a být na sebe vzájemně stále milí. Pokud vám to vyjde a vytvoříte mezi sebou společně silné pouto, je to pak skvělé a život je mnohem jednodušší,“ nechal se slyšet zpěvák.

Justin a Hailey

Pink a Carey Hart

Rebelka a rocková star Pink a motokrosový závodník Carey Hart by o rozchodech a návratech mohli sepsat knihu. Jejich vztah je stejně temperamentní, jako jsou oni dva. Začátek vztahu slavných bouřliváků by se dal označit za lásku na první pohled. Se stejnou vášní, jako do vztahu po hlavě skočili, se po dvou letech rozešli. Bez sebe však nevydrželi příliš dlouho a v roce 2005 se pár zasnoubil. Opět svérázným způsobem, který si vzala za svůj samotná Pink. Během závodu, kterého se Carey účastnil, na něj mávala cedulí, na které byla napsána věta „Vezmeš si mě?“. Carey samozřejmě souhlasil a následující rok se rozezněly svatební zvony.

A pohádky byl konec? Ne tak docela. Kvůli Careyho častým nevěrám nastalo po dvou letech další odloučení. Pink nesla situaci velmi těžce a snažila se s ní vypořádat po svém. Vyzpívat se ze všech pocitů a strachů se rozhodla v klipu So What, ve kterém účinkoval i Carey, což vedlo k dalšímu comebacku. I přes to, že Pink manželovi nevěru odpustila, rozhodla se mu jí také vrátit a to hned několikrát. Vztah jako na houpačce se ustálil až v roce 2010, kdy Pink oznámila své první těhotentsví. Dnes pár vychovává společně dvě děti a zdá se, že přes všechny karamboly opět zvítězila láska.

Pink

JLo a Ben Affleck

A nakonec hollywoodská pohádka, kterou miluje a sleduje snad celý svět. JLo a Ben se seznámili před dvaceti lety během natáčení filmu Gigli. Snímek příliš úspěšný nebyl, zato setkání těchto dvou stars ano! Zrodil se ostře sledovaný pár "Bennifer". Dvojice si dokazovala lásku na každém kroku a nikdo nepochyboval o tom, že se Jen co nevidět stane paní Affleck – latinskoamerická diva se nechala před plánovanou svatbou slyšet, že převezme Benovo příjmení. O to větší překvapení pro celý svět byla zpráva, že dvojice Bennifer se stala minulostí. Důvodem měl být přílišný mediální zájem.

Nedlouho po ohlášeném rozchodu měl každý z páru po svém boku novou lásku. Jen si vzala hudebníka Marca Anthonyho, se kterým má dvojčata Maxe a Emme a i přes to, že toto manželství nevyšlo, Jeniffer na lásku nezanevřela. Jejím novým vyvoleným se stal baseballista Alex Rodriguez se kterým se dokonce zasnoubila. Ani Ben nezůstal pozadu. Vzal si Herečku Jennifer Garner, s níž má tři děti. I když ani tato love story nedopadla, dvojice se stala ukázkovým příkladem toho, jak spolu po rozchodu vycházet.

Comeback století se uskutečnil v roce 2021, kdy se Bennifer opět společně objevili na scéně a k obrovské radosti fanoušků po celém světě oznámili, že jsou opět spolu. „Dokázali jsme to. Láska je krásná. Láska je laskavá. A ukazuje se, že láska je také trpělivá. Dvacet let trpělivá,“ vypsala se ze svých citů Jennifer. „Když vydržíte dostatečně dlouho, možná zažijete nejlepší moment života v kapli ve Vegas v půl jedné ráno společně s vašimi dětmi a po boku člověka, se kterým zůstanete navždy,“ dodala superstar, a podepsala se jako Jennifer Lynn Affleck. Svatba se uskutečnila letos v červnu a nenechala tak na pochybách ani ty největší cyniky, kteří na lásku rezignovali a přestali v ni věřit. Tahle pohádka nechť je inspirací pro všechny moderní princezny, které na své prince stále ještě čekají.

Jennifer Lopez a Ben Affleck

Zdroje: Wikipedia Commons, elle.com, dailystyle.cz