Spice Girls chystají po 30 letech comeback. A co na to Victoria?

Mimořádné výročí Spice Girls

Letos je to třicet let, co žebříčky světových hitparád strhal song Wannabe a odstartoval několikaleté šílenství jménem Spice Girls. Holčičí kapela složená z pěti výrazných osobností nepřestává fanoušky lákat ani tři dekády po svém vzniku. Když jedna z členek bývalého girlbandu, konkrétně Mel B, nedávno utrousila, že se všech pět kolegyň zase spojí, zavládlo mezi fanoušky kapely obrovské vzrušení. Skupina se pokoušla o comeback už několikrát, nikdy to však nevyšlo. Všechny snahy o opětovné spojení bývalých kolegyň vždy ztroskotaly na odmítavém přístupu Victorie Beckham. Ta se zařekla, že ji se Spice Girls na pódiu už nikdy nikdo neuvidí.

Zpátky do minulosti: Spice Girls předtím a teď

elle.cz

Neříkám nic, ale...

Teď ale Mel B naznačila, že se rýsuje něco velkého. Ke společnému vystoupení kapely v kompletním původním složení, tedy za účasti Mel B, Mel C, Geri Halliwell, Emmy Bunton a Victorie Beckham, by mělo dojít během festivalu v Glastonbury. Konkrétně v nedělním odpoledním slotu vyhrazeném pro legendy hudby. Mel B v rozhovoru v americké talk show Hoda & Jenna prohlásila, že všech pět členek Spice Girls „pracuje na něčem opravdu dobrém“. Když na ni moderátorky začaly naléhat, ať prozradí další podrobnosti, odmítla: „Nemůžu, protože mi vždycky vynadají, že všechno vyslepičím. Ale myslím, že jsem vám to už řekla: nás pět pracujeme na něčem, co už brzy oznámíme." Když se moderátorky zeptaly, zda by se mohly přijít podívat na koncert Spice Girls, Mel zakřičela: „Ooohhhhh, dostanu se do problémů! Nic neříkám!“ Všem, kteří už roky touží vidět slavnou pětici opět spolu na stagi, tím dala obrovskou naději, že se jejich přání splní.

Beckhamova terapie: zpověď o nenávisti, nevěře i životě s paparazzi

elle.cz

Oběd ano, koncert ne

Zdá se však, že fanoušci, kteří se vydají na letošní červnový festival Glastonbury, budou hořce zklamáni. Victoria Beckham aka Posh Spice totiž spekulace o comebacku kapely odmítla. Dnes úspěšná módní návrhářka a multimilionářka, která brzy oslaví 50 let, prohlásila, že i když se třicetileté výročí založení kapely chystá se svými bývalými kolegyněmi oslavit, půjde spíše o malou a soukromou záležitost. Rozhodně ne o comebackové vystoupení. Během rozhovoru pro Radio France Victoria řekla: „Máme skupinový chat. Jsem v kontaktu se všemi holkami. Bylo by pro nás krásné udělat něco na oslavu – večeři nebo oběd – a zavzpomínat. Ale ano, víc už to nebude.“ Trvala na tom, že její dny v kapele jsou definitivně minulostí a že na tom nechce vůbec nic měnit. „Jsem tak hrdá na to, čeho jsem dosáhla se Spice Girls, ale teď se věnuji módě a kráse. O turné a vystoupeních se mluvilo hodně, ale to se nestane. Ale ráda bych to s holkami oslavila jinak, jen já a ony,“ dodala.

Zamilovaný Beckham dal Victorii hned 15 zásnubních prstenů. Jaké jsou?

elle.cz

Je to definitivní? 

Zatím se uvidí, jestli Posh mluví pravdu, nebo se jen snaží odlákat fanoušky od návnady a připravit jim tak skutečné překvapení. V únoru přilila olej do ohně zvěstí o comebacku kapely také Mel C, když řekla webu The Sun: „Mel [B] zbožňuji, ale má vlastnost nás občas dostat do horké kaše. Ráda bych se vrátila s holkami na pódium, ale každá chce dělat něco trochu jiného nebo jiným způsobem, takže se snažím dostat všechny na stejnou vlnu ve stejnou dobu.“ Myšlenky na opětovné shledání momentálně ale nemá ani Geri Horner, dříve Halliwell. Řeší kauzu týkající se nevhodných zpráv, které měl její vlivný manžel posílat své podřízené. Jestli se oběma Melaniím podaří zbylé členky kapely přesvědčit, že comeback kapely je tím nejlepším nápadem pod sluncem, uvidíme nejspíše až koncem června na Glastonbury.

Ginger Spice čelí peprné nevěře manžela. Venku se usmívá, doma pláče

elle.cz

Zdroj: Mirror.co.uk