Paní prstenů: Victoria Beckham a jejích 15 zásnubních šperků od Davida

Manželstvím všechny překvapili

Jsou 24 let manželé a jejich svazek ve světě showbusinessu sám o sobě představuje vybroušený diamant. Když anglický fotbalista žádal v roce 1998 svou Spice Girl, aby se stala jeho oficiální polovičkou, poklekl s markýzovým diamantem vsazeným do obroučky ze žlutého zlata. Kdyby si tehdy měl někdo vsadit, jak dlouho jim manželství vydrží, málokdo by asi tipoval, že spolu vydrží minimálně čtvrt století. Vztahy sportovců a modelek nebo zpěvaček nemívají expiraci o mnoho delší než bílý jogurt. Manželé Beckhamovi však všechny překvapili.

Ikony rodiny Beckham: Victoria, Harper i půvabná Nicola

elle.cz

Luxus, ale i těžkosti 

Vychovali spolu tři syny a jednu dceru, několikrát změnili celý svůj život a přesunovali svůj domov do různých zemí. Museli přestát dlouhá odloučení, když David začínal kariéru v nových fotbalových klubech a Victoria zůstala s dětmi v původním domově. Vydrželi také několik Davidových nelehkých období, kdy se stal terčem kritiky a nenávisti celého národa. Dokázali ustát i nevěru, kterou propírala všechna světová média. Ze všeho, co je za dobu jejich manželství potkalo, se vypovídali v dokumentu Netflixu Beckham, který měl premiéru loni.

Beckhamova terapie: zpověď o nenávisti, nevěře i životě s paparazzi

elle.cz

Důkazy lásky

Kromě patnácti prstenů s drahocennými kameny a sbírky kabelek Birkin od Hermés, která čítá více než sto kousků a která stála více než dva miliony dolarů, dává David Victorii i jiné důkazy své lásky a oddanosti. Jako milující poctu manželce Victorii si nechal na prostředníčku levé ruky vytetovat nápis „Posh“, kterým vzdal hold Victoriině přezdívce ze Spice Girls. „Všechna tetování, která mám, jsou spojená s rodinou“, nechal se David slyšet. Za všechny společné roky a ještě více po natočení dokumentu Netflix, který jim připomněl, čemu všemu museli za roky společného života čelit a co úspěšně překonali, si je David vědom toho, že Victoria je jeho neotřesitelnou životní oporou a že za to, čeho v životě dosáhl, vděčí ve velké míře i jí.

15 zásnubních prstenů Victorie Beckham:

Zdroj: ELLE.com.au