Ginger Spice čelí peprné nevěře manžela. Venku se usmívá, doma pláče

Vyhnání z ráje

Prostořeká zpěvačka, která neváhala kdysi poplácat po zadku prince Charlese, začala žít snový život spořádané manželky miliardáře v květnu roku 2015. Po roční známosti si vzala šéfa týmu formule 1 Red Bull Christiana Hornera a všem ženám na světě dokázala, že nikdy není pozdě na to prožít si svůj velký den. Ona se uličkou v bílém prošla ve svých 42 letech a o rok a půl později porodila Hornerovi syna, kterého pojmenovali Montague George Hector. Geri Halliwell, nyní Horner, žila v idylickém manželství téměř devět let, než se její ráj na zemi otřásl v základech.

Obvinění z nevěry

Její manžel Christian byl obviněn, že své podřízené posílal fotky a zprávy se sexuálním podtextem. Jeho chování zkoumal speciální interní tým, kterému byl prý Horner ve vyšetřování maximálně nápomocný. To se mu vyplatilo, protože po týdnech nepříjemného vyšetřování a zájmu veřejnosti byl obvinění z nevhodného chování k týmové kolegyni zproštěn. Pouhých 24 hodin poté, co byl Christian formálně očištěn a on i jeho manželka Geri si mohli úlevně oddechnout, ale přišla další rána. Anonymní odesílatel poslal lidem z okolí šéfa týmu Red Bull e-mail, který obsahoval screenshoty intimní konverzace Christiana s jeho kolegyní. Podle deníku Daily Mail bylo v příloze inkriminovaného e-mailu se 149 adresáty 80 snímků obrazovky s WhatsApp konverzací včetně řady nevhodných fotek. Jestli e-mail odeslala sama zaměstnankyně, které se nelíbilo, že z toho Horner lehce vyvázl, nebo někdo jiný z jeho okolí, kdo ho nemá v lásce a chtěl ho podusit, není jasné. Jisté je ale to, že nejvíce ublížil Geri a rodině.

Mohlo by se vám líbit

Nevěra si nevybírá: Slavné ženy, které velkolepě pomstily své parohy

Buddha říká, že hněv se nepřekonává hněvem, ale láskou. A my si zase myslíme, že správně vypuštěný hněv přináší větší úlevu než deset sezení u psychoterapeuta. Odsouhlasily by to určitě i celebrity, kterým se manželé zapomenuli s jinou sukní a ony místo tichého odpuštění rozpoutaly velkolepou odvetu. Tohle jste si, pánové, za rámeček nedali...
elle.cz

Screenshoty mluví jasně

Podle důvěrných informací ze zpěvaččina okolí bývalou Ginger Spice tato informace silně zasáhla. Zdroj britského deníku Daily Mail tvrdí, že se Geri po šokující zprávě zcela uzavřela, s nikým nemluvila a okolí se bálo o její psychické i fyzické zdraví. „Byla to pro ni rána poté, co si myslela, že její manžel je z kauzy očištěn... Teď se to všechno zhroutilo, tohle ji zničí," dodal zdroj, který Geri zná. Geriin manžel sice vydal prohlášení, kde svou vinu rázně popřel: „Nebudu komentovat anonymní spekulace, ale opakuji, že jsem tato obvinění vždy popíral. Respektoval jsem integritu nezávislého vyšetřování a plně jsem spolupracoval na každém kroku. Bylo to důkladné a spravedlivé vyšetřování provedené nezávislým specialistou a advokátem, které dospělo k závěru, že podaná stížnost byla zamítnuta. Zůstávám plně soustředěný na začátek sezóny.“ Screenshoty mluví ale minimálně pro Geri jinou řečí.

Mohlo by se vám líbit

E-nevěra: co se děje na síti, neděje se vůbec. A nebo je to jinak?

Když se to neděje ve skutečnosti, neděje se to vůbec. Je váš přístup k on-line románkům přesně takový, nebo vás virtuální nevěra bolí stejně jako ta, která se odehrává v reálném životě? A jaký bychom měli v případě, že si partner začne něco s někým po síti, zaujmout postoj?
elle.cz

Nezlomná Geri

Vzhledem k situaci visel také otazník nad Geriinou účastí na Grand Prix v Bahrajnu. Geri byla údajně rozhodnutá, že do Perského zálivu nepoletí a s nevěrným manželem, který jí lhal a všechno se snažil bagatelizovat, se nesetká. Cítila se ponížená a obelhaná. „Byla skálopevně přesvědčená, že tam nebude. Nechtěla předstírat, že je všechno v pořádku,“ prozradil insider. Pak své rozhodnutí ale změnila. „Christianova máma na ni naléhala, aby stála po jeho boku a veřejně ho podporovala, a zdá se, že její prosby zafungovaly. Její vlastní PR tým na ni naopak apeloval, aby si držela odstup. Obávají se dopadu na ni osobně i na její značku a chtějí, aby pečlivě zvážila své další kroky.Rozpolcená Geri ale dostála své pověsti rázné a silné ženy, která se ničeho nelekne a do Bahrajnu se vydala. Na Gran Prix se dostavila v bílých šatech a nejevila žádné známky sklíčenosti nebo nervozity. Naopak, vypadala skvěle a rozdávala sebevědomé úsměvy. S manželem Christianem se vodili za ruce a navštívili spolu kavárnu na Bahrain International Circuit. Tady si prý příjemně povídali a každou chvilku se na sebe usmáli, v jednu chvíli se dokonce políbili. Ačkoli je nad slunce jasnější, že zraněná Geri uvnitř krvácí, svým vystupováním na veřejnosti opět dala všem lekci ze sebeovládání a důkaz, co všechno ženská síla dokáže.

Mohlo by se vám líbit

Nevěra jako cenná životní lekce

Nevěra je všudypřítomný strašák každého vztahu a uvažujeme o ní neustále, ať už v podobě podezření, či pokušení. Každý, kdo se potýká s nevěrou, vám může říct, že způsobuje spoustu bolesti, viny a utrpení - jak pro osobu, která podváděla, tak pro toho, kdo se jí dopustil. Nevěra však navzdory tomu může nabídnout cenné lekce pro všechny zúčastněné.
elle.cz

Zdroj: DailyMail.co.uk, Mirror.co.uk, PageSix.com