Dvakrát ve stejné řece: Beckhams oslavili 25.výročí ve starých šatech

Klenot z hloubky šatníku

Šatník módní návrhářky a jednoho z nejslavnějších fotbalistů světa musí obsahovat neuvěřitelné skvosty. Po více než dvacet pět let v něm schovávali i outfity, ve kterých v roce 1999 jako novopečení manželé oslavili svou svatbu. Tehdy fialové šaty působily trochu kontroverzně, dnes vyvolaly vlnu nadšení. A rozhodně to nebylo pouze kvůli tomu, že jim i po čtvrt století padnou jako ulité. Beckhamovi pojali oslavu jako recesi a přesto (nebo právě proto?) vypadali skvěle. Svůj retro look pojali velkolepě a zopakovali si nejen outfity, ale také posezení na královských trůnech. Fotka novomanželů Beckhamových ve fialových šatech sedících na trůnech se stala součástí popkultury 90. let.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Královský pár

I na trůny patří dvojice oprávněně. S princem Williamem a princeznou Kate se totiž pravidelně střídají na pomyslném trůnu skutečného královského páru Velké Británie. Windsorové na něj patří svým rodem a svou oddaností rodině i zemi, Beckhamovi se na něj vyšvihli svou popularitou, která neklesá ani desetiletí poté, co oba ukončili své původní aktivní kariéry. A nutno také říct, že neklesá nejen jejich popularita, ale ani jejich výdělky. Svůj svazek dokázali Beckhamovi během let proměnit ve skvěle fungující firmu vydělávající ročně miliony liber.

Rodina je nejvíc

A i když během let zažili několik krizí, včetně jedné velmi prudké, když se na Beckhama v roce 2003 provalila jeho nevěra se španělskou asistentkou Rebeccou Loos, dokázali je ustát a v showbussinesu tvoří jeden z bezkonkurenčně nejstabilnějších párů. Respekt patří i jejich rodičovským zásluhám – mají spolu čtyři děti, které Victoria bez ohledu na úzkostnou péči o svou postavu sama odnosila a porodila. Nejstarší Brooklyn, kterému je 25 let, je už ženatý s miliardářkou Nicolou Peltz. Druhému synovi Romeovi je dnes 21 let a třetímu Cruzovi je 19 let. Nejmladší a zároveň jediné dívce Harper je 12 let. David a Victoria téměř v žádném svém instagramovém příspěvku neopomenou zdůraznit, jak moc jeden pro druhého znamenají a neustále také zdůrazňují, jak důležitá je pro ně jejich rodina.

Mohlo by se vám líbit

Zamilovaný Beckham dal Victorii hned 15 zásnubních prstenů. Jaké jsou?

Podle legend o pokladech celebrit má Victoria Beckham ve své šperkovnici hned patnáct zásnubních prstenů. David ženu svého života neodbývá a k výročím jejich svatby jí pravidelně věnuje skvostné kousky za miliony dolarů. Jakými prsteny se Victoria může chlubit?
elle.cz

Zpět ke slavným outfitům!

Svatba fotbalisty Manchesteru United a člena národního fotbalového týmu Anglie a tehdejší popové superstar, členky kapely Spice Girls, se 4. července 1999 stala nejvýznamnější společenskou událostí roku. Konala se na zámku Luttrellstown, budově z 18. století posazené do 560 akrů zeleně a její organizací byla tehdy pověřena společnost Bentley's Entertainments, která mimo jiné pořádala oslavy narozenin Eltona Johna nebo 40. narozeniny princezny Anny. Na své 25. výročí Beckhamovi vklouzli opět do fialových outfitů, které se v roce 1999 dostaly na titulky všech světových médií. Victoria Beckham oblékla šaty Antonio Beradi, které se svým asymetrickým výstřihem zdobeným volány a květinami velmi výrazně odlišují od jejích vlastních minimalistických modelů. Dokonce přidala stejné zlaté gladiátorské sandály, které měla na svatbě a které jí obepínaly nohy až ke kolenům. David k ní ladil ve svém dvouřadém fialovém saténovém obleku, doplněném fialovými semišovými mokasíny. „Podívejte, co jsme našli…“ popsal David snímky na Instagramu, které ukazují manžele pózující na okázalých trůnech, které si objednali pro svůj obřad. Jediný, kdo se do svého tehdejšího outfitu zaručeně nevešel, byl Brooklyn. Tomu byly na svatbě svých rodičů čtyři měsíce a ladil s nimi fialovým kovbojským kloboukem.

Mohlo by se vám líbit

Beckhamova terapie: zpověď o nenávisti, nevěře i životě s paparazzi

Tvář a tělo jako Michelangelův David, výjimečný talent, disciplína jako elitní voják, milionové výdělky, prestižní spolupráce se světovými brandy a po boku jedna z nejznámějších žen Anglie. Osud byl při rozdávání životních karet k jednomu z někdejších nejlepších světových fotbalistů, Davidu Beckhamovi, neobyčejně štědrý. Čtyřdílný dokument Beckham z díly Netflixu ale nyní odhaluje, že zdánlivě pohádkový život Davida a jeho rodiny nebyl vždy jen záviděníhodný. Davidovi a jeho rodině udělil i několik červených karet, ze kterých se dones těžce vzpamatovávají.
elle.cz

Za 25 let na shledanou

David s Victorií se už před lety nechali slyšet, že své tehdejší outfity považují za nevkusné a v různých rozhovorech se jim vysmáli. „Dokonce jsem měl cylindr ve fialové barvě – co jsem si myslel?“ řekl David v roce 2017. „Vypadal jsem jako z filmu Blbý a blbější.“ Victoria zase během svého vystoupení v talkshow Jimmyho Fallona v roce 2021 přiznala, že tehdy „nevěděli nic o módě“. „Jen jsme se tím bavili, což, podle mého názoru, tak nějak být.“ Nás retro outfity manželů Beckhamových také bavily a budeme doufat, že za dalších 25 let je uvidíme znovu.

 

Mohlo by se vám líbit

Beckham žaluje známou hollywoodskou star. Přišel kvůli ní o miliony

Ačkoli je David Beckham multimilionář, nenechá si líbit, aby mu někdo ukrajoval z konta. Svého bývalého kamaráda a známého hollywoodského herce žaluje poté, co zkrachoval jejich společný byznys. A nejde o úplně malé peníze. Beckham měl přijít rovnou o čtvrt miliardy.
elle.cz

Zdroj: Tatler.com, TheSun.co.uk, News.sky.com