REKLAMA

Youtuberka Bé Hà nám prozradila své beauty triky

REKLAMA

 

Kolik času denně trávíš před kamerou?

Člověk by soudě podle sociálních sítí řekl, že klidně i dlouhé hodiny, ale většinou tomu tak není. Mám vyhraněné dny speciálně na focení a natáčení, ve zbytku týdne se plně věnuji administrativě a kameře se vyhýbám obloukem.

Předtím, než začnu točit, už mám v hlavě předem vytvořenou hrubou ideu, jak by měl výsledek vypadat, tím pádem to je hotové hned. Spíš následná postprodukce trvá dlouho. Taková editace videí se kolikrát protáhne až na desítky hodin.

 

A co před zrcadlem?

Ráno jsem většinou pět minut v koupelně. Dalších dvacet minut si dělám make-up a deset minut si upravuji vlasy. Večer bych to zaokrouhlila na 45 minut. Ty trávím jak čištěním obličeje a zubů, tak i péčí o pleť. Uff, tolik času věnuji jen koukání na sebe? Asi si to budu muset lépe rozvrhnout! (Smích)

 

Jak vypadá tvoje make-up rutina?

Make-up rutiny jsou moje! Nejsem člověk, co v líčení tolik experimentuje, mám ráda denní přirozené líčení, kterého se léta držím. Vždy nanesu vrstvu hydratačního krému a poté používám trik, co mě naučila moje oblíbená vizážistka. Smíchám sérum Génifique s Teint Idole Ultra Wear Nude pro docílení jemného a přirozeného krytí. Na obočí používám Benefit Brow Zings Pro Palette, která obsahuje kombinaci stínů a vosků – vše co k úpravě obočí potřebuji. Bez linek ven nechodím, Lancôme Grandiôse je moje volba č. 1. Linky jsou černočerné a hlavně zvládnou udělat opravdu ostrý kočičí efekt. Nově zkouším i řasenku Idôle, která jako jedna z mála vyhovuje i krátkým, asijským řasám. A ten její obal, ach!

Pokud mám ráno čas, tak před jejím nanešením řasy projedu Cil Boosters XL pro dramatičtější efekt. Dovršuji PIXI On-The-Glow Stick pro "šťavnaté" a zdravé tváře, nevynechávám ani bronzer Hoola a rtěnku. V poslední době jsem si oblíbila Maybelline Crayon Superstay v odstínu 95, má přirozený odstín, co sluší všem a drží celý den.

 

 

Bez jakého produktu by ses již v životě neobešla?

Budu upřímná, bez telefonu. Pokud bych měla vybrat make-up produkt, tak bych řekla bez paletky na obočí.

 

Jaký je nejlepší make-up trik, který sis v poslední době osvojila?

Nedotahovat rtěnku jen podél rtů, ale linie rtů lehce přetáhnout a rozmazat do ztracena. Kdysi jsem se striktně držela pevně daných linií, a přitom přetažené rty vypadají pěkně i bez tužky!

 

Raději řasenka nebo tužka na oči?

Linky na oči.

 

Bé Hà
Info ikona

 

Co je pro tebe v beauty světě naprosté “no go”?

Cakey face a kilometrové řasy. Holky, ženy a milé čtenářky Elle. Jste krásné takové, jaké jste, podtrhněte líčením svou přirozenou krásu a zbytek nechte na maškarní.

 

Kde čerpáš inspiraci, co se týče kosmetiky?

Nejvíc hodnotné informace mi vždy předali vizážistky, co mě líčili na place. YouTube je také zdrojem inspirace a studnou cenných informací. Doporučuji YouTubera Hyram na pleťovou kosmetiku, v líčení dlouhodobě obdivuji Hung Van Ngo a Hindash.

 

Vzpomeneš si na nějaké beauty faux pas, které se ti stalo?

Jé, těch faux pas je. Od rtěnek obtisknutých na zubech, kdy se směju dokořán až po křivě namalované obočí. Další zásadní chyby asi nedělám a co se týče péče, tak tam mám také svoje favority, kde vím, že se nespálím.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA