Rozhovor s Kateřinou Klinderovou: MMA, paruky a tipy na sexy tělo

Na Instagramu jste jako @Kundosaki_. Jak vám říkají doma? 

Nejradši mám, když mi táta říká Káčo nebo Kačeno.

Máte svůj obchod s parukami, zápasila jste na Oktagon MMA, teď na Oktagonu moderujete a k tomu jste manažerka v nočním klubu. Tohle všechno zní jako hodně akční mix. Co vás k tomu všemu nakopává a motivuje? 

Baví mě, když mám pořád co dělat. Motivuje mě to posouvat hranice a samu sebe neustále kupředu. Když síly někdy dochází, vzpomenu si na to, co všechno jsem v životě zvládla, kousnu se a jdu dál.

Rozhovor s Never Sol: O novém singlu, lokální módě a zvládání pandemie

elle.cz

Jak se stane, že se z fitness holky během půl roku stane MMA zápasnice? 

Úplnou náhodou. Chtěla jsem nějakou výzvu a tahle mi přišla do cesty. Zkušenosti jsem neměla vůbec žádné a i proto jsem musela trénovat několikrát denně a zhubnout přes dvanáct kilo, což byla šílenost. Nicméně jsem za tuto zkušenost velmi vděčná. Udělalo to ze mě silnějšího člověka. 

Nakopla vás tato zkušenost i v normálním životě? Pro mě je to ukázka toho, že když se opravdu chce, tak to (díky píli, vášni a disciplíně) opravdu jde. Souhlasíte?   

Nakoplo mě to neuvěřitelně. Zjistila jsem, že umím čelit opravdu velkým fyzickým i psychickým překážkám a že tak dokážu ledasco. Takže rozhodně souhlasím.

 

Kateřina Klinderová alias @kundosaki

 

Všechno to jsou činnosti, kdy musíte být neustále ve střehu. Věřím, že někdy přijdou i chvíle, kdy si od těchto „útoků“ ráda i odpočinete. Co v takových chvílích děláte?  

Je to tak, opravdu je to dost náročné, ale kdyby to bylo jednoduché, dělá to každý. A já se ráda vymykám zajetým standardům. Když se chci uklidnit nebo odreagovat, nejvíc mi v tom pomůžou kamarádi, přítel, cheat day nebo běhání.

Jste v klubu v hodně blízkém kontaktu s holkami. Komunikace, a obzvlášť v takovém prostředí, musí být dost výzva. Jak to dáváte? 

Tanečnice obecně jsou velice specifické osobnosti. Ta větší část z nich má většinou velmi silný příběh a opravdu se s nimi život nemazal. Další část tanečnic jsou holky, které mají rády svůj životní standard nebo si přivydělávají například při studiu. Komunikace s nimi je opravdu občas velmi vyčerpávající, ale jelikož v tomto oboru dělám mnoho let, už vím jak na ně.

Make-up na vystoupení se od toho denního dost liší, ale i tak. Máte nějakou beauty vychytávku, co potřebujeme znát?

Já jsem v tomhle trošku mimo. Moc mě to nezajímá, ačkoliv je to můj každodenní chleba. Každopádně jedna must have věc mě napadla: the best linky ever od NYXu.

 

Knihy do karantény: Silné ženské hrdinky, které vás nadchnou

elle.cz

Kateřina Klinderová alias @kundosaki

 

Provozujete e-shop, ale i kamenný obchod s parukami MyWigs. Prodáváte je i půjčujete?

Jen prodáváme. Lidé se k půjčeným věcem neumějí chovat a většinou paruky vraceli velmi poškozené. Také s nimi lidé zatím moc neumí správně zacházet a z toho mi vždycky krvácí oči. Raději prodávám a snažím se zákaznice naučit jak správně paruky ošetřovat a nasazovat. 

Výběr paruky dá podle mě trošku zabrat. Dejme tomu, že bych si chtěla jednu koupit, jak mám postupovat? 

Pokud je to pro vás poprvé, tak se určitě objednejte na konzultaci, kde vám se vším poradíme. 

Co byste poradila holkám, které chtějí mít zpevněné tělo, jako vy? 

Do svých asi dvaceti let jsem byla dost vyhublá. Měla jsem rychlý metabolismus, jedla jsem špatně a necvičila, takže na mém těle nebyl jediný náznak svalu. Vše, co vidíte teď, je jenom dřina, pot a hodně jídla. Holky by v první řadě měly začít řešit jídlo, protože to je základ všeho. Pravidelné stravování udělá první kroky k pěkné postavě a hlavně tělo uzdraví. To napomůže psychickému stavu a vše dohromady pak neuvěřitelně funguje. Já chodím cvičit třeba 5 – 6 krát týdně, někdy míň, záleží, kolik mám zrovna práce.

 

Kateřina Klinderová alias @kundosaki

 

Říkala jste, že je velmi důležité jídlo. Co tedy jíte vy?

Už několik let jím krabičky od GymFoodu, díky nimž jsem se naučila jíst pravidělně. Každou neděli mám ale cheat day, kdy se „zprasím“ pizzou, pečivem nebo smaženým sýrem. Tím si restartuji metabolismus a pak to zas celý týden držím trošku na uzdě. Tělo fantasticky reaguje a funguje, jak má.

Máte dlouhé ruce a nohy. Na Instagramu jste jednou zmiňovala, že vybírání oblečení proto není vůbec snadné. Kde nakupujete? 

Ano, to řeším dost často. Kalhoty kupuju jedině v Topshopu. Mají tam v nabídce i délky 34, což je přesně pro mě. Mám ráda módu takového toho pouličního syčáka: velká mikina, velká kapuce. Moje ruská kamarádka má značku Toomuch Moscow a její mikiny jsou opravdu tooo much boží! 

Oblíbený tatér? 

Můj bývalý tatér Igor Mitrenga. Jakákoliv jeho práce je jedinečným uměleckým dílem.

 

Jak Kim Kardashian budovala impérium: Od střevíčků po stovky milionů

elle.cz

Kateřina Klinderová alias @kundosaki

 

Jaké máte oblíbené jídlo?

Smažák v housce s tatarkou a maková buchta. To je moje vášeň. Sbíhají se mi sliny, jenom to píšu.

Oblíbená vůně?

Miluji a pravidelně kupuji vůni Flora od Gucci. Taková ta vůně, co se mnou pravděpodobně i umře.

Co vás zaručeně potěší? 

Úsměv na tváři někoho, koho mám ráda.