PODCAST ELLENESS: S tanečnicí a zpěvačkou Zeou o kráse a osobitosti

Poslouchat Zein hladivý sametový hlas je radost sama o sobě. Když začne mluvit, získáte pocit, že je to žena, díky které je svět více v pořádku. V tomto podcastu se Zorce Hejdové svěřila se svými touhami, tím, co ji naplňuje a co na svých lekcích tance chce ženy opravdu učit. Nastínila také, na co se během jejího vystoupení v tandemu s Behou na festivalu krásy ELLEphoria mohou návštěvníci těšit.

Multitalentovaná Zea se věnuje především zpěvu a tanci a obojí ji uspokojuje ve stejné míře. Odmala toužila být slavná, ale ve chvíli, kdy se jí to začalo dařit, paradoxně poznala, že ji to v kariéře spíše brzdí. Pořádá taneční hodiny pro ženy, ale nejedná se o žádný taneční dril. Základem jejích tréninků je salsa a karibské rytmy. Nechce, aby se ženy soustředily na choreografie, ale aby našly radost v hudbě a začaly improvizovat.

Další věcí, která jí dělá radost, je herectví. Rodilá Slovenka se svěřuje, že ho objevila před dvěma lety a ráda by se mu věnovala i dále, ale naráží na problémy s jazykem. Přiznává, že bude muset zapracovat na své češtině a že je to pro ni složitější, než se učit naprosto cizí jazyk. Touží také po psaní. Její prababička byla úspěšnou knižní a divadelní autorkou a Zea by ji ráda následovala. Zatím si píše do šuplíku, ale doufá, že si lidé jednou budou moct přečíst její knihy a scénáře.

V podcastu se Zea dále rozpovídala o tom, jak se stará o svou krásu a k čemu ji v rámci beauty péče donutilo přestěhování ze Slovenska do Prahy. Svěřila se také, jak musí pečovat o svou postavu tanečnice a čím se nejen v kráse, ale v celém životě snaží řídit. Se Zeou se potkají i návštěvníci beauty festivalu ELLEphoria. Hned v pátek 4. 11. ona a její kamarádka Bé Hà Nguyen vystoupí na stagi, aby v rámci svého beauty talku promluvily o vnímání krásy v různých kulturách. „Velmi se na to těším. Obě pocházíme z odlišných kultur a máme rozdílné črty tváře a postavu, takže každá budeme mluvit o něčem jiném,“ naznačuje Zea.