VIP beauty triky: Jak se zkrášluje topmodelka Bella Hadid?

Bella Hadid má geneticky skvělou pleť. Hadidina kosmetička Kristyn Smith před časem prozradila, že záviděníhodná pleť se v rodině Hadidových dědí. Chlubit se jí může jak Bellina sestra, modelka Gigi Hadid, tak matka Yolanda. „Gigi zatím neměla potřebu absolvovat žádnou omlazovací proceduru,“ prozradila Smith. O Belle se všeobecně ví, že podstoupila plastiku nosu a také zákrok „foxy eyes“, kterým mezi ženami odstartovala šílenství, protože foxy eyes najednou chtěly všechny. Spekuluje se i o dalších zákrocích jako např. zeštíhlení obličeje pomocí odebrání tuku z tváří (tzv. buccal fat removal), ale Bella žádné zákroky oficiálně nepřiznala. Ať tak či tak, po omlazení pleti zatím také sáhnout nemusela. 

Co se týká péče o pleť, Bella příliš neexperimentuje. Její beauty rutina se téměř nemění, a to ani když cestuje nebo se jí razantně mění denní program. Každodenní péči o pleť vždy začíná čištěním pomocí jemného mycího mléka na obličej. Následuje intenzivně hydratační pleťová maska, Bella si hodně oblíbila ty gelové, které mají okamžitě viditelný účinek. A nikdy, opravdu nikdy nevynechá sérum s obsahem oleje, které uzavře hydrataci v pleti a vytvoří na ní nádherně sametový finiš, na který se výborně nanáší make-up a netvoří suché ostrůvky. Vysvěltluje: „Dříve jsem si večer mohla umýt obličej a jít spát, ale teď, když jdu spát bez použití hydratačních produktů, vzbudím se se suchým a napjatým obličejem.“ Gelovou masku si dopřává i ráno, protože její pleť hezky oživí a povzbudí.

Bellino denní líčení je tak minimalistické, jak jen může být. „Peter Philips, kreativní ředitel Dior make-up, mě naučil, jak si správně konturovat obličej a jak je důležité si před líčením řasenkou natočit řasy. Zdokonalila jsem díky němu svůj make-up bez make-upu,“ prozradila kráska. Hadid, jak už naznačila, téměř nepoužívá make-up. Tón pleti sjednocuje použitím plně krycího korektoru, a to pouze v místech, kde je to potřeba - v jejím případě pod očima, kolem nosu a na bradě. Následně si upraví obočí a zvýrazní kontury obličeje bronzerem. Její přirozený look doplní ještě řasenka a zvětšující lesk na rty, tzv. lip plumper. „Miluju barvy, ale nemám příliš ráda rtěnky.“ Oblíbila si proto Dior Addict Lacquer Plump, který má intenzivní barvu, ale texturu a jemnost lesku. Poslední věc, na které si Bella ujíždí, jsou hnědé kontury rtů ve stylu líčení 90. let.

Zdroj: Instagram, Elle.in, Femina.in, Beautycrew,com.au