Pojďme se ohlédnout za tím, kdo se v roce 2017 rozešel. Je mezi nimi i nějaký váš dream couple? Love is dead, long live love.

Před pár dny to po deseti letech odpískali herci Hayden Christensen a Rachel Bilson. Potkali se při natáčení akčního filmu Jumper a předvedli jednu z nejvíce sexem a vzájemnou chemií nabitou milostnou filmovou scénu. Nic jiného si z filmu ani pamatovat nemusíme. Ačkoli vztah nevydržel, Haydenovi to rozhodně s Rachel fungovalo víc než s jeho jinou filmovou partnerkou, kterou byla kráska Natalia Portman. Jejich společná scéna v Hvězdných válkách má pověst té nejvíc nudné. 

Rozchody a rozvody nejsou v Hollywoodu nic nového. Nedávno se spolu rozešli i herci Anna Faris a Chrris Pratt nebo zpěvačka Fergie a herec Josh Duhamel. Aaaach, proč zrovna Fergie a Josh? Na tuhle dvojici jsme v redakci dost sázeli! 

Ale vraťme se ještě k Rachel a Haydenovi. Vybavujete si, o koho konkrétně jde? Rachel Bilson byla ta holčička od vedle, Summer ze seriálu O.C.  (romanticko-dramatický seriál o amerických teenagerech, který byl na TV obrazovkách od 2003 do 2007). Hayden byl ve své době prototypem Roberta Pattinsona, pomohl vykopnout úspěšnou trilogii Hvězdných válek jako Anakin Skywalker. 

giphy 1 a4e65

A ti další výše jmenovaní? Anna Faris hrála na přelomu století snad v každé druhé komedii (Domácí mazlíček nebo Scary Movie: Děsnej biják), její (dnes už bývalý) partner Chris si na svou slávu ještě pár let musí počkat - musel zhubnout pár kilo, nabrat svalovou hmotu a z komických postav se přehrát do akčních hrdinů. A rozchod Chrise a Anny pobláznil internetovou společnost. I náš web o tom v podtatě teď a tady informuje. 

Josh Duhamel se snažil zaujmout fanynky v romantických komediích Rande v Římě nebo Rande s celebritou. Josh zdá se randil všude možně, ale na Fergi trochu zapoměl. Jeho bývalá partnerka Fergie byla ve vztahu rozhodně tou slavnější polovičkou. Zpěvačka megaúspěšné skupiny Black Eyed Peas se pěvecky osamostatnila a její hity se hrají už celou dekádu ve všech klubech. 

giphy 2 e970e

Faris & Pratt, Bilson & Christensen, and Fergie & Duhamel: Každý pár má po jednom společném dítěti. Dvě dvojice byly sezdané. Blison a Christensen byli jen zasnoubeni, a to od roku 2008. 

Anna Faris o rozchodu s Chrisem prohlásila: "Zkoušeli jsme, aby to fungovalo i nadále a jsme z toho hodně rozpačití a smutní, že to nejde, ale naše cesty se rozchází."

giphy d8266

Tyhle tři páry jsme považovali (a asi nejen my v ELLE) za nejstabilnější v Hollywoodu. Jako partneři společně překonali i sem tam nějaký skandál (mluvíme hlavně o tobě, Joshi!). Oproti nim to jiné hollywoodské hvězdy zabalily ve vztazích mnohem dříve. Kdo si třeba dneska vzpomena na to, že Justin Timberlake chodil s  Britney Spears, nebo že Rachel McAdams a Ryan Gosling si spolu nedávali romantické pusy jen před filmovou kamerou? A kdo dnes registruje, že herečka a veleúspěšná producentka Sedmilhářek, Reese Witherspoon byla provdána za herce Ryana Phillippa? 

Nicméně výše jmenovaní nejsou jediní, kteří se tenhle rok rozešli se svými partnery. Vztah ukončili i Alexander Skarsgard a Alexa Chung, Katy Perry a Orlando Bloom, Jenny Slate a Chris Evands nebo Ben Stiller a Christine Taylor.  Je rok 2017 prokletý a lásce pšenka nepokvete? Uvidíme pár měsíců je ještě před námi. 

A tak i my u nás v redakci se připojujeme. LOVE IS DEAD, LONG LIVE LOVE!

A pokud o víkendu budete sledovat náš web, podíváme se na slavné filmové rozchody a rozvody. Možná tam najdeme i recept na lásku, nebo minimálně, jak ji ladně a bezbolestně ukončit. Goodbye LOVE!

Galerie páru, které se letos rozešly.