EBL banner

Správná hydratace nejen ve Varech! Objevili jsme tekutý poklad

Zatímco přes zimu si většina lidí vzpomene na pitný režim pouze párkrát za den, v létě je skoro povinností nosit u sebe láhev s vodou. Nejenže nás dostatečný příjem vody ochrání před bolestí hlavy, navíc zachová naši pleť krásně rozzářenou (a to se hodí nejen ve Varech). Jak tedy zabránit dehydrataci? 

Pravidelně doplňujte tekutiny

Ranní káva, odpolední aperol, večerní víno – nápoje, jež patří k létu a mnoho z nás je považuje za svůj zdroj tekutin. Nezapomínejte ale na to, že nejlepší formou hydratace je minerální voda. Dospělý člověk by během léta měl vypít zhruba dva a půl litru neslazené vody, dospívající okolo litru a půl. Na pitný režim myslete během celého dne. Ideálně tak, že budete mít neustále po ruce láhev s minerální vodou.  

Vsaďte na vyváženost minerálů

Vyvážený obsah minerálů má zásadní vliv na chuť vody. Právě tuto podmínku splňuje minerální voda Römerquelle, která pochází ze zdroje 400 m pod povrchem a je přibližně 5300 let stará. Legendy práví, že císař Marcus Aurelius si uzdravil rány vodou ze zdroje, z něhož je čerpána i tato minerální voda. Ať už je to pravda, nebo ne, vysoký obsah hořčíku a vápníku spolu s vyváženou mineralizací vytváří velmi osvěžující, lehkou a čistou chuť této vody. Navíc je Römerquelle díky svému nadčasovému balení i skvělým „doplňkem“ na kolonádu. 

správná hydratace

EBC promo