Božská Dara: Na krásu nemám recept. Stačí smích a láska

Jak vypadá typické léto Dary Rolins?

Tak to je jednoduché. Celé léto se řídí hlavně podle mojí dcery Laury. Teď má samozřejmě prázdniny, takže je to veselejší. Cestujeme, užíváme si zábavy a společně stráveného času, kterého během roku není tolik.

Co máš ráda na festivalech?

Užívám si ten shon, ruch, pozornost a péči, která se mi tam dostává.

Které věci si nezapomeneš přibalit do kufru, když vyrážíš do Varů?

Určitě pohodlné boty, protože se tady zpravidla hodně cupitá a přesouvá. A zároveň super krásné střevíčky na hodně vysokém a úzkém podpatku, protože ty k takové události bezpodmínečně patří. A téměř vše ostatní je tady k mání, protože už delší dobu se tady o nás opravdu vzorně staráte. Ostatně stejně jako dnes, kdy jste mě v Elle Beauty Lounge krásně učesali, nalíčili a oblékli, takže vlastně všechno to, co jsem si s sebou přivezla, jsem si brala zbytečně.

Dara Rolins

Zdá se, jako bys nestárla. Máš nějaký tajný návod na to, jak vypadat stále svěže a fit?

Nemám žádný zvláštní recept. Zní to sice jako fráze, ale skutečně si myslím, že věk je jenom číslo. Vždycky záleží na tom, co daný člověk vyzařuje. Když je vyrovnaný, šťastný, zamilovaný, vždycky mu budete hádat o pár let méně.

To je pravda. I ty jsi zamilovaná a je to na tobě znát. Vzpomeneš si na úplně první společný film, který jste s Pavlem viděli?

Já myslím, že to byl původní Top Gun a samozřejmě jsme si už v kině stihli shlédnout jeho pokračování. Jinak když máme volno a čas, tak si spolu pouštíme hlavně starší filmy.

Tvoříte dokonalý pár. Jen tak mezi námi, už ses naučila hrát fotbal?

Ne, tak daleko ještě nejsem (smích). Ale myslím, že jsem se stala velmi nadšeným pozorovatelem.

Existuje nějaká superhrdinka, kterou by sis toužila zahrát?

Určitě Laru Croft.

Mohlo by se vám líbit

Vary odstartovaly. Prohlédněte si ty nejkrásnější róby prvního dne

Mezinárodní festival v Karlových Varech se každoročně nese v duchu velkých filmových premiér, elegantních účesů a pompézních rób. Ty jsou přitom k vidění nejen na červeném koberci, ale i u nás v Elle beauty lounge. Prohlédněte si ty nejkrásnější looky, které u nás ve třetím patře Granhotelu Pupp vznikly...
elle.cz