Okouzlující Hana Vagnerová: V životě vyhledávám extrémy

Tři věci, na které se ve Varech nejvíc těšíš?

Určitě na premiéru mého filmu Hranice lásky (smích), na party po premiéře a samozřejmě na slavnostní zahájení festivalu.  

Řekni nám něco víc o tvém novém filmu. Prý ses podílela i na scénáři...

Ano, pracovala jsem na něm společně s režisérem Tomaszem Wiński a od prvních čárek na papíře k premiéře ve Varech uteklo sedm let, což je moc pěkné symbolické číslo, tak doufám, že nám přinese štěstí.

Bylo to hodně náročné?

Strašně, ale mám z toho pocit takového znovuzrození. Napsali jsme několik verzí, změnili jsme produkci, od základu prošel změnou i scénář, párkrát jsme to opravdu chtěli zabalit a byly i momenty, kdy jsme už ani nedoufali, že film vznikne. Takže to, že se dostal do hlavní soutěže festivalu, je pro nás opravdu mimořádné.

I téma samotné je poměrně hodně diskutované. Prozradíš, jaké jsou tvoje hranice lásky?

Takové ty klasické, naprosto přirozené. Co se týče filmu, jde v podstatě o to, že daný pár spolu začne experimentovat a otevřou svůj vztah, což je pro mě hranice, za kterou bych určitě nešla. Já jsem vlastně ani nedokázala odpustit nevěru. Jsem prostě klasický konzervativní typ.

Hana Vagnerová
Info ikona

Máš nového přítele, je to tak?

Ano, mám. A je to Francouz.

Jak spolu komunikujete?

Španělsky, protože jeho maminka je Španělka a musím říct, že jsem se v tomto jazyce zlepšila, naopak se mi ale zhoršila italština. Jen co za tři týdny dokončím natáčení filmu, vyrazím za svým přítelem a začnu se učit i francouzsky. Popravdě si myslím, že asi zapomenu češtinu (smích).

A jak často se vlastně vídáte? Máte na sebe čas? Tvoje pracovní tempo je neuvěřitelné...

Zatím tak jednou za tři týdny. Ale o prázdninách to bude určitě lepší.

A teď upřímně. Mluvíš mu do módy?

Ne, určitě ne. Kdysi jsem měla přítele, který mi do módy hodně mluvil a musím říct, že se mi to moc nelíbilo, takže ho nechávám takového, jaký je. A on samozřejmě respektuje to, jaká jsem já. 

Kdo z vás dvou je podle tebe víc šik?

Já, jednoznačně. (smích)

Jaký módní trend ti v poslední době učaroval?

Co se týče večerních šatů, tak jsem si hodně oblíbila glamour styl. Jinak zbožňuju mikiny s kapucí a roztrhané džíny. Osciluji mezi těmito dvěma styly, což je pro mě symbolické i v mém osobním životě. Já prostě miluju extrémy.

Tištěný magazín

Elle cover
REKLAMA