Půvabná Natálie Kotková si v životě udržuje balanc

S čím jsi přijela do Varů? Na co nejvíc těšíš?

Původně jsem se sem vydala na přítelův koncert, ale postupně se mi tady nasčítala spousta krásných aktivit, a to i těch pracovních. Je to tady prostě skvělé.

Vary jsi navštěvovala už jako malá, je to tak?

Ano. Moje maminka pochází kousek od Karlových Varů, takže jsme je navštěvovali opravdu často, a to i mimo období, kdy město žije festivalem. Je to naše rodinná tradice. Ale jezdili jsme sem i na festival a fotili se se spoustou celebrit. Stále mám fotku, na které jako malá holka stojím vedle Felixe Slováčka (smích).

A jezdíš každý rok?

Ano, každý rok, i když někdy bohužel jen na otočku.

Jsi velký filmový fanoušek? Nebo máš festival spojený spíš se zábavou?

Vary pro mě byly vždy o filmu. Vyrazím pro lístek a vlastně je mi i jedno, na jaký film jdu. Ráda chodím právě na ty snímky, o kterých se až tak moc neví, čekám, co se z toho vyvine a odcházím s tím, že vlastně ani nevím, jestli se mi film líbil nebo ne, a jestli je to špatně nebo dobře, že nevím (smích). To má pro mě tu pravou festivalovou atmosféru, je to úplně něco jiného, než když jdu v Praze do kina. 

Jaká je tvoje filmová srdcovka?

Asi nemůžu jmenovat jen jeden film. S přítelem teď věnujeme hodně času sledování filmů, konkrétně marvelovek, na které mě přivedl právě on. Nejraději mám asi Thora a právě na předpremiéru Thor: Love and Thunder se opravdu moc těším. Ale jinak si pouštím i klasiku, jako jsou Přátelé, ale samozřejmě i ty české filmy. Vybírám podle momentální nálady.

Natálie Kotková
Info ikona

Po boku kterého herce by sis toužila zahrát? Asi by to byl zmiňovaný filmový "Thor"...

Vůbec by mi nevadil právě Chris Hemsworth, který je mi symptatický tím, jak se chová v soukromém životě. Ale asi bych si musela obout hodně vysoké podpatky, abych se na něho mohla vůbec podívat. Těch šarmantních herců je ale spousta. Stejně bych asi nakonec jen stála a koukala (smích).

Máš perfektní figuru. Jak se udržuješ v kondici?

Sportem a pak balancem mezi ním, relaxem a leností. Každý to má jinak, já poslouchám svoje tělo. Mně nejvíce vyhovuje si zasportovat a pak si užít takovou tu domácí pohodu. I s jídlem to mám dost pocitově. Jím zdravou a vyváženou stravu, ale občas si dopřeju pizzu nebo burger. Mám ráda vše a moc to neřeším, což mi vyhovuje. S přáteli se chystám na festival metalové hudby a vím, že tam určitě nebudu jíst saláty. Užiju si to a až se vrátím, tak vyrazím za sportem.

Jakou dobu strávíš před zrcadlem?

Jak kdy. Hodně záleží na společenské akci, na kterou se právě chystám, a to pak povolám i profesionála.  Ale když se líčím jen pro sebe, tak to udělám pár tahů korektorem, nanesu řasenku, rtěnku a tvářenku a vyrážím.

Kde čerpáš svěží energii?

Myslím, že jsem se s ní narodila. Ale ne, teď vážně, občas umím být i pořádně naštvaná. Ten svůj optimismus nechávám plynout a čerpám ho od lidí, z počasí, aktivit a často i z mluvení (smích). Jsem pozitivní od přírody.

Tištěný magazín

Elle cover
REKLAMA