Naomi Adachi: Věřím, že krásu nelze ničím definovat

Co vám dnes udělalo radost? 

Teprve se probouzím, ale dnes si můžu dovolit pomalé ráno a trávím ho ve společnosti, která mi je nejbližší. Společná snídaně doma a žádné spěchání!

Věříte v lásku na první pohled? 

Ano, věřím. A myslím, že (nejen!) moji rodiče jsou toho důkazem!

Jitka Nováčková: „Na piedestalu dokonalosti bych stála nerada“

elle.cz

V čem si jsou Češi a Japonci podle vás nejbližší a v čem se naopak nejvíce liší?

Pokaždé, když se mě někdo na tohle zeptá, tak mě napadají jiné věci! Nejbližší jsou si třeba v tom, že řízek v chlebu (v Japonsku v šokupanu) je prostě pro oba národy esencí cestování! (smích) A jestli se něčím skutečně liší – a zároveň by si každý mohl vzít trochu od toho druhého – tak tím, že Japonci neumí improvizovat. Ale Čech se zase nezvládne držet stoprocentně svého plánu...

Čím by se Češky měly v sebepéči a beauty segmentu inspirovat Japonkami? 

Řekla bych, že Japonky (obecně ve všem) upřednostňují kvalitu nad kvantitu. Jednoduše řečeno, jeden kvalitní krém, který vám vyhovuje, vystačí za deset nevyhovujících!

Jak byste definovala svůj vztah ke kráse? 

Řekla bych, že se snažím vidět krásu ve všem. Věřím, že krásu nedefinují žádné hranice, trendy ani beauty standarty. Že krása dovede být i v nedokonalostech a možná právě v nich dřímá.

Pavlína Pořízková: Znovu 20? Fu*k no!

elle.cz

Vaše kariéra je velmi zajímavá, ve svém věku jste si vyzkoušela již ledacos. Co považujete za svůj největší úspěch?

Moc děkuji! Myslím, že ačkoli byly určité momenty, které bych mohla vyzdvihnout, tak se na celý svůj pracovní život dívám jako na nekončící celek a za svůj největší úspěch považuji to, že jsem i přes neúspěch pokračovala dál, ikdyž se to mohlo zdát těžké.

Jak nejraději relaxujete? 

S mým přítelem Maxem. Prakticky jakkoli. Doma, na cestách, v kavárně. Spolu!

Účinkovala jste v reality show Love Island. Co vám nejvíce chybí z období natáčení? A co vám naopak nechybí vůbec?

Jsem moc ráda, že jsem si Love Island zažila. Z natáčení mi vlastně nechybí nic, protože jsem točila už předtím a natáčení mě stále provází. Ale odnesla jsem si i praktickou věc a to, že už netrávím tolik času na telefonu. A to je super!

Moderátorku, modelku a influencerku Naomi Adachi letos potkáte na beauty festivalu ELLEphoria, kde od 3. do 5.11. bude uvádět čestné hosty a provázet vás rozhovory s nimi. Více informací a vstupenky naleznete na webových stránkách festivalu krásy ELLEphoria.

ELLEphoria

Numeroložka Monika Ben Thabetová: čísla určují náš vzhled i charakter

elle.cz

Zdroj: autorský rozhovor