Naomi Adachi: Věřím, že krásu nelze ničím definovat

Co vám dnes udělalo radost? 

Teprve se probouzím, ale dnes si můžu dovolit pomalé ráno a trávím ho ve společnosti, která mi je nejbližší. Společná snídaně doma a žádné spěchání!

Věříte v lásku na první pohled? 

Ano, věřím. A myslím, že (nejen!) moji rodiče jsou toho důkazem!

Mohlo by se vám líbit

Jitka Nováčková: „Na piedestalu dokonalosti bych stála nerada“

Modelka, influencerka a česká miss 2011 Jitka Nováčková se letos navrací do role moderátorky na beauty festivalu ELLEphoria. Své sledující denně inspiruje svou (ne)dokonalou opravdovostí, nadhledem a udržitelným přístupem nejen k beauty segmentu ale i k životu ve všech jeho směrech. V rozhovoru se rozpovídala o rovnováze mezi osobním a profesním životem, zranitelnosti i o svém oblíbeném fashion kousku.
elle.cz
V čem si jsou Češi a Japonci podle vás nejbližší a v čem se naopak nejvíce liší?

Pokaždé, když se mě někdo na tohle zeptá, tak mě napadají jiné věci! Nejbližší jsou si třeba v tom, že řízek v chlebu (v Japonsku v šokupanu) je prostě pro oba národy esencí cestování! (smích) A jestli se něčím skutečně liší – a zároveň by si každý mohl vzít trochu od toho druhého – tak tím, že Japonci neumí improvizovat. Ale Čech se zase nezvládne držet stoprocentně svého plánu...

Čím by se Češky měly v sebepéči a beauty segmentu inspirovat Japonkami? 

Řekla bych, že Japonky (obecně ve všem) upřednostňují kvalitu nad kvantitu. Jednoduše řečeno, jeden kvalitní krém, který vám vyhovuje, vystačí za deset nevyhovujících!

Jak byste definovala svůj vztah ke kráse? 

Řekla bych, že se snažím vidět krásu ve všem. Věřím, že krásu nedefinují žádné hranice, trendy ani beauty standarty. Že krása dovede být i v nedokonalostech a možná právě v nich dřímá.

Mohlo by se vám líbit

Pavlína Pořízková: Znovu 20? Fu*k no!

Ikona modelingu Pavlína Pořízková ve svých 58 letech vrací hlas ženám, které nejsou vidět a slyšet. Také dává nekompromisní lekci good ageingu a vypráví, proč je dobré brečet na Instagramu. Popovídaly si s ní šéfredaktorka Thea Prokop a redaktorka Anna Machová.
elle.cz
Vaše kariéra je velmi zajímavá, ve svém věku jste si vyzkoušela již ledacos. Co považujete za svůj největší úspěch?

Moc děkuji! Myslím, že ačkoli byly určité momenty, které bych mohla vyzdvihnout, tak se na celý svůj pracovní život dívám jako na nekončící celek a za svůj největší úspěch považuji to, že jsem i přes neúspěch pokračovala dál, ikdyž se to mohlo zdát těžké.

Jak nejraději relaxujete? 

S mým přítelem Maxem. Prakticky jakkoli. Doma, na cestách, v kavárně. Spolu!

Účinkovala jste v reality show Love Island. Co vám nejvíce chybí z období natáčení? A co vám naopak nechybí vůbec?

Jsem moc ráda, že jsem si Love Island zažila. Z natáčení mi vlastně nechybí nic, protože jsem točila už předtím a natáčení mě stále provází. Ale odnesla jsem si i praktickou věc a to, že už netrávím tolik času na telefonu. A to je super!

Moderátorku, modelku a influencerku Naomi Adachi letos potkáte na beauty festivalu ELLEphoria, kde od 3. do 5.11. bude uvádět čestné hosty a provázet vás rozhovory s nimi. Více informací a vstupenky naleznete na webových stránkách festivalu krásy ELLEphoria.

ELLEphoria
Mohlo by se vám líbit

Numeroložka Monika Ben Thabetová: čísla určují náš vzhled i charakter

Populární numeroložka a osobní koučka, vytvořila vlastní koučingový systém  nazvaný Tajemství čísel. Věří, že jeho pomocí lze o každém člověku vyčíst z data jeho narození všechny informace o jeho životě a osobnosti. Více o tajemství čísel prozradí během svého sobotního vystoupení 4. 11. na festivalu krásy ELLEphoria. Na některé otázky, které souvisí nejen s krásou, jsme se Moniky Ben Thabetové zeptali v předstihu.
elle.cz

Zdroj: autorský rozhovor