Vše, co potřebujete vědět o letošním beauty festivalu ELLEphoria

ELLEphoria 2023

Ve dnech 3. – 5. 11. pro všechny fanoušky po roce opět otevřeme dveře do kouzelného světa krásy. Ve spolupráci s významnými kosmetickými a well-being značkami, známými osobnostmi a experty ze světa krásy se dozvíte, jak být ještě o něco krásnější, zdravější, voňavější a jak nejen vypadat, ale i se vnitřně cítit skvěle. Zaměříme se na líčení, pečující kosmetiku, vůně, vlasy, pokožku, nehty a anti-aging. Stranou nenecháme ani téma wellbeingu, protože být jen krásný nestačí, musíte se tak i cítit.

ELLEphoria: Co v sobě ukrývá letošní Beauty Bag?

elle.cz

Program nabitý krásou inside & out

V průběhu tří dní vás čeká štědrý program nejen formou inspirativních rozhovorů a přednášek na hlavním pódiu, ale i hluboký ponor do důležitých témat formou komorních MasterClasses. Vystoupí zde slavné osobnosti, které mají o kráse co povědět, i řada odborníků na slovo vzatých, kteří vám poodhalí beauty background, představí novinky ve světě krásy nebo pomohou rozklíčovat různé otázky. Dění na hlavním pódiu můžete sledovat bez předchozí registrace, na MasterClasses se však musíte z důvodu omezené kapacity předem zaregistrovat. Nalákat se na dění na festivalu krásy můžete ZDE.

Pavlína Pořízková: Znovu 20? Fu*k no!

elle.cz

Odpovídáme na časté dotazy

Koupil/-a jsem si vstupenku typu BASIC. K čemu mě opravňuje? 

Na akci můžete přijít kterýkoliv den, klidně i opakovaně po všechny tři dny od 3. do 5. listopadu. Vstupenka je však nepřenosná, tedy slouží jen pro jednu osobu. 
Doporučujeme ponechat si na ruce pásku, kterou při první návštěvě obdržíte. Páska je stejně jako vstupenka nepřenosná. 
 

Proč jsem platil/-a za vstupenku víc, než bylo uvedeno v kampani? 

K námi stanovené ceně vstupenky si Go-Out účtuje ještě 15 Kč – manipulační poplatek u každé transakce. Když si kupujete v jedné objednávce vstupenky dvě, manipulační poplatek platíte pouze jednou. 
  

Jaká je otvírací doba akce ELLEphoria? 

Pátek 3/11: 14.00 – 20.00 

Sobota 4/11: 10.00 – 20.00 

Neděle 5/11: 10.00 – 16.00 
  

Co obsahuje ELLE Beauty Ticket a kolik stojí? 

Kromě vstupenky na akci samotnou (viz BASIC Ticket výše), obsahuje i Beauty Bag plný kosmetických produktů. V ELLE Beauty Bag najdete až 32 beauty must-haves v hodnotě přes 10 000 Kč.  

ELLE Beauty Ticket si můžete pořídit za 2 890 Kč.

 

Mohu si zakoupit více ELLE Beauty Tickets? 

Ano, maximálně však 2/osoba. 

 

Můžete mi zakoupenou vstupenku s ELLE Beauty Ticket s Beauty Bagem zaslat poštou? 

Ne, to není možné. Beauty Bag ke vstupence Vám bude vydán pouze na místě po předložení platné vstupenky v tištěné nebo elektronické podobě v otevírací době akce (od pátku 03.11. od 14:00 hod do neděle 05.11.2023 do 15:00 hod.). Nevyzvednuté dárky propadají Pořadateli. Více informací v podmínkách akce ZDE.

 

Budou partneři a vystavovatelé na akci prodávat své produkty? 

Někteří ano a na místě budou označeni. Můžete tak zakoupit novinky a beauty must-haves přímo na místě. 
  

Jak se bude na akci platit? 

Jsme cashless a platby budou probíhat bezkontaktně na platebních terminálech. Můžete zaplatit tak, jak jste zvyklí – kartou, telefonem, hodinkami... 
  

Jste dog-friendly akce? 

Ne, do prostor Empire Hall ve Slovanském domě nemají pejsci a ostatní zvířata vstup povolen. 
  

Jste kids-friendly akce? 

Dětský koutek nebo plně dětské aktivity na akci nemáme. Akce není určena pro děti. Osoba doprovázející dítě je zodpovědná za péči o ně, organizátor nepřebírá odpovědnost. 
 

Musím pro své dítě kupovat vstupenku? 

Děti do 10 let mají vstup na akci zdarma. 
 

Je místo konání akce bezbariérové? 

ANO, Empire Hall je bezbariérový prostor. Není sice vybaven přímo toaletami pro návštěvníky s handicapem, nicméně šířka dveří i rozměry prostoru umožňují průjezd na vozíku. 
 

Co speciálního si přichystala ELLE? 

Už potřetí jsme pro všechny milovníky krásy připravili festival plný zážitků. Ušijte si ELLE zážitek přesně na míru a vyhrajte hodnotné produkty. 

Kolo štěstí, žetonová loterie, automat s robotickým ramenem nebo automat s hopíky – možnost ulovit super výhry a hodnotné beauty dárky máte na každém kroku!  

Vyfoťte se na titulní stranu ELLE nebo zapózujte v připravených fotokoutcích – s hashtagem #ellephoria zboříte instagram! Zanechte nám vzkaz na speciální stěně. Zpětnou vazbu oceníme – a taky za ni můžete získat odměnu! 
 

Co jsou MasterClasses? 

MasterClasses, jsou speciální workshopy pro úzkou skupinu lidí zaměřené na vybraná témata a jsou vedeny odborníky v daném oboru. Trvají 40 min a probíhají paralelně s hlavním programem akce v separátní místnosti a poskytují účastníkům příležitost hlouběji se seznámit s konkrétními tématy a získat praktické dovednosti pod vedením odborníků. 
 

Kdo se může MasterClasses účastnit a jaká je jejich kapacita? 

Všichni zájemci, kteří se včas zapíšou u vstupu v den konání dané MasterClass. Počet účastníků je limitován na 15-20 osob. Na „seznamu náhradníků“ můžeme umístit až 5 dalších osob, kdyby se nahlášení účastníci nedostavili včas. 
 

Kde a kdy se můžu na MasterClass přihlásit? 

Zápis do MasterClass bude každý den při zahájení registrace v místě konání akce. Vždy je možné se v určitý den přihlásit pouze na MasterClasses probíhající týž den. Po naplnění kapacity jednotlivých Masteclasses již nebude možné se přihlásit. 
 

Kde a kdy se budou MasterClasses konat? 

Místo konání MasterClasses bude v prvním patře, hosteska vám při registraci předá podrobnější informace. Čas najdete na webu v sekci programu. 
 

Můžu si zakoupit vstupenku na místě? 

Ano, ale pouze typu Basic.  
 

Můžu si na místě dokoupit ELLE tašku s produkty, která je součástí ELLE BEAUTY TICKET? 

Ne, tato možnost na místě nebude. 
 

Pokud se rozhodnu navštívit akci znovu jiný den, musím znovu předložit vstupenku? 

Ano, u registrace musíte znovu předložit vstupenku. Doporučujeme ponechat si na ruce pásku, kterou při první návštěvě obdržíte. Pak nemusíte vstupenku znovu předkládat. Páska je stejně jako vstupenka nepřenosná. 

ELLEphoria