Přejít k hlavnímu obsahu

Získejte si ho na základě toho, co platí na jeho znamení zvěrokruhu

Beran

Získat zpět hrdého Berana není jednoduché. Abyste zjistili, zda máte vůbec šanci, budete muset vysledovat, zda má dotyčný ještě zájem, nebo už spálil všechny mosty. V tom totiž Berani nemají konkurenci. Pokud s vámi bývalý partner komunikuje a necítíte z něj lhostejnost, odhoďte všechny zábrany a s odzbrojující upřímností mu vyjevte své city. Nezapomeňte si připravit jasné body, na kterých chcete zapracovat.

Býk

Abyste získali zpět srdce Býka, budete muset absolvovat celý proces dvoření od začátku. Býci milují krásné věci, proto si dejte záležet, abyste jej okouzlili svým vzhledem, vůní a vystupováním. Projevte zájem o jejich osobu, náladu a pocity a opečujte je. Jakmile se s vámi Býk opět uvolní, nebojte se být přímočaří a zranitelní. Abyste mohli navázat tam, kde jste předtím skončili, musíte pracovat na tom, aby k vám Býk znovu nalezl ztracenou důvěru.

Blíženci

Blíženci milují dobrodružství a napínavé situace. Pokud zjistí, že vás mohou mít ihned zpátky, nebudou mít zájem. Nezbývá tedy než počkat, zda se váš bývalý partner narozený pod tímto znamením ozve sám. Pokud se tak stane, buďte rafinovaní, tajuplní a trochu nedostupní. Pokuste se během doby, kdy jste odloučeni, vrhnout na nějaký nový, zajímavý koníček, kterým ho později ohromíte a který budete moci vyzkoušet spolu.

Mohlo by se vám líbit

Numerologie peněz: Jaká čísla vypoví o vašem bohatství?

Dle numerologie má každé číslo svou vibraci, jedinečnou energii. Pokud se s ní naučíte pracovat, můžete lépe porozumět určitým životním událostem, vzorcům chování a manifestovat své hmotné i nehmotné touhy. Čísla mají významný vliv na různé aspekty našeho života, včetně našeho finančního blahobytu. Která čísla se v numerologických diskusích o penězích objevují neustále?
elle.cz

Rak

Citlivého a jednou zraněného Raka bude obtížné vylákat zpod kamene, kde se po vašem rozchodu ukryl, aby si lízal rány. Vezměte tedy iniciativu do vlastních rukou a se srdcem na dlani se s ním sejděte. Připravte si také omluvu a spoustu ujištění, budete je potřebovat. Rakovi bude chvíli trvat, než vše, co bylo vyřčeno, zpracuje a rozhodne se, zda vám odpustí. Poskytněte mu tedy dostatek prostoru a trpělivě vyčkejte, s jakou se k vám vrátí.

Lev

Šrámy na duši lehce pyšného Lva zahladíte nekonečným pozitivismem. Pokud máte tu možnost, připomeňte mu všechny úspěchy, které jste spolu jako pár zažili, a vzpomeňte na hezké chvíle plné radosti a lásky, které váš vztah provázely. Nebude od věci, pokud zmíníte také všechno, co jste ještě chtěli společně stihnout. Zkrátka vyvolejte ve svém bývalém partnerovi pocit, že je ve vašem životě naprosto nenahraditelný.

Panna

Pokud chcete získat zpět racionální a mnohdy chladnou Pannu, nesmíte nic uspěchat. Prvním krokem, který je klíčem k vašemu úspěchu, je opětovné navázání přátelství a poskytnutí dostatku prostoru, který bude potřebovat. Dejte jí najevo, že na ni myslíte a sdílíte její starosti, a buďte laskaví. Až pocítíte, že se vám Panna opět otevírá, je na řadě přijít za ní s analýzou a důvody, proč se váš vztah nevydařil napoprvé, a plánem, jak to znovu zvládnout lépe.

Mohlo by se vám líbit

Numerologie a osudová čísla: Matematika, kterou si zamilujete!

Čísla jsou nesmírně inteligentní, jsou všude kolem nás. Umí skvěle definovat náš charakter a nastínit naše směřování. Numerologie hýbe našimi životy, o tom není pochyb. Stále na své osudové číslo nevěříte?
elle.cz

Váhy

Pokud vaše srdce opět zahořelo pro bývalého partnera narozeného ve znamení Vah, zkuste se mu nenásilně vrátit do života prostřednictvím nějaké společenské události, kde se znovu setkáte, jako je večírek, koncert nebo návštěva u známých. První krok budete muset pravděpodobně udělat sami. Váhy oceňují kromě upřímnosti a otevřenosti také pokoru a okamžitě poznají jakýkoliv pokus o hraní her. Tomu se tedy vyhněte a hrajte all-in.

Štír

Jak získat zpět tajemného a uzavřeného Štíra je celkem oříšek a je na vás, jakou strategii zvolíte. První možností je sklonit hlavu, vašemu bývalému partnerovi se omluvit, upřímně vyjevit své city a poté mu poskytnout tolik času, kolik potřebuje, aby se rozhodl, zda vám dá druhou příležitost. Druhá cesta vede přes postel. Sexualita je pro Štíry nesmírně důležitá, může se však stát, že dál vás už znovu nepustí.

Střelec

Pokud jste v minulosti zranili Střelcovo ego a nyní chcete jeho přízeň získat zpátky, připravte si omluvu, trpělivost a spoustu upřímných vyznání. Je možné, že nejprve se vám bude muset podařit vybojovat zpět jeho přátelství, a také že si vyslechnete pár nemilosrdných poznámek či výčitek vůči vaší osobě. Projevte své pochopení a neútočte nazpátek. Neuškodí, budete-li decentně tajemní a podaří-li se vám ve Střelci vyvolat trochu žárlivosti.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop přátelství: Co vaše datum narození prozradí o vašich blízkých

Řekněte mi své znamení a já vám řeknu… jaká vlastnost nesmí chybět vašim přátelům. Hledáte ty, kteří jsou za všech okolností sami sebou, umějí se dokonale vcítit do vašich pocitů, nebo ty, co vám umožní odhodit masku a konečně ukázat svoji pravou tvář? Prozradíme vám, čím se podle hvězd vyznačují vaši blízcí.
elle.cz

Kozoroh

Chcete-li opět vzbudit zájem Kozoroha, se kterým vás pojí už jeden nevydařený vztah, budete jej muset naprosto ohromit svými aktivitami, ambicemi i vzhledem. Nezahrnujte ho přílišnou pozorností, čas od času mu věnujte drobný kompliment a později zanechte krátký vzkaz s prosbou o pomoc. Buďte zkrátka nejlepší verzí sebe samých, aby se váš bývalý partner začal ptát sám sebe, proč jste se vlastně kdy rozešli.

Vodnář

Prvním krokem k tomu, jak získat zpět Vodnáře, je obnovit vaše přátelství. Buďte uvolnění a vlídní, a zároveň dostatečně nezávislí a zaměstnaní svými zájmy. Jakmile budete připraveni na vážný rozhovor, vyhněte se zbytečným emocím a dramatu a reflektujte své myšlenky racionálně a logicky. Zkuste Vodnářovi předestřít, jak by mohl váš vztah vypadat nyní, a věnujte mu poté tolik času a prostoru, kolik potřebuje, aby mohl reagovat.

Ryby

Nejjednodušší a zároveň nejefektivnější způsob, jak si udobřit Ryby, je omluvit se a projevit lítost. Ubezpečte je, že nečekáte nic nazpátek, kromě jejich odpuštění. Ryby jsou velmi citlivé a je pravděpodobné, že kvůli vám plakaly do polštáře několik nocí. Pro ně je zásadní vidět, že se také trápíte. Buďte zranitelní. Pokud vám to později dovolí, dejte jim najevo, že s vámi mohou počítat a že vaše náklonnost vůči nim je neochvějná.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop na červen: Lvi mají ve všem zelenou, Střelci budou strádat

Tento měsíc bude jedním z nejlepších v tomto roce, pro někoho možná bezkonkurenčně nejlepším. Můžeme očekávat pozitivní vývoj událostí, a to nejen v našem soukromém životě, ale i v celosvětovém měřítku. Zejména novoluní 6. června přináší velké naděje do budoucnosti, mohou přijít zvlášť pozitivní rozhodnutí. Svatby v tento čas budou trefou do černého, takové manželství nejspíš vydrží na celý život a bude se vyvíjet v duchu příznivých změn.
elle.cz

Zdroj: motherhoodlifebalance.com, heybestself.com, yourhigherjourney.com