Březnový beauty newsfeed: To nejaktuálnější ze světa krásy

Nová CHANEL girl

Po dlouhých letech střídá v roli múzy vůně Coco Mademoiselle Keiru Knightley mladá kanadská herečka Whithey Peak. Dvacetiletá Whitney získala jednu z hlavních rolí v rebootu série Gossip Girl nebo si zahrála hlavní roli ve filmu Hocus Pocus 2 od Anne Fletcher a říká se, že o ní ještě mnohé uslyšíme. Na důkaz toho CHANEL do významné role obsazuje právě ji. Není to poprvé, co se cesty módního domu a mladé herečky zkřížily. Nejprve jako ambasadorka značky pro americký trh, poté jako hvězda kampaně kabelky číslo 22 a nyní jako nová tvář dnes již ikonické svěží vůně. Whitney je podle domu ztělesněním dnešní mládeže a inkarnací původní osobnosti Coco Mademoiselle, mladé ženy, která se vydává vstříc svému osudu, odhodlané stát se tím, kým skutečně je a kým chce být. CHANEL brzy na oslavu tohoto partnerství odhalí nový krátký film, jak již u těchto spojení bývá zvykem. Můžeme se tedy těšit na to, že toto je jen pouhý začátek...

 

Stále stejná, ale ještě lepší

Kdo by neznal ikonický bestseller domu Sisley. Ekologická emulze se přizpůsobí se požadavkům každého typu pleti a napomáhá jejímu optimálnímu fungování. Unikátní originální receptura oceňovaná pro originální komplex pěti rostlinných výtažků z roku 1980 byla obohacena o dvě nové klíčové složky, výtažky z lopuchu a tužebníku jilmového, a do roku 2023 vstupuje stále stejná, ale ještě lepší než kdy dříve. Oblíbená Ecological Compound s vylepšenou recepturou podporuje vyváženost mikrobiomu a stimuluje přirozené obranné mechanismy pleti, dlouhodobě hydratuje, vyživuje pleť a hýčká. Již brzy i na vaší beauty poličce?

Sisley

 

Marvis to vidí růžově

Marvis všichni známe především pro líbivé obaly a příchutě, které byste si nikdy dříve se zubní pastou nespojili. Díky této florentské značce jsme zjistili, že jasmín, anýz, lékořice a skořice jdou skutečně ruku v ruce se zářivým chrupem. A nyní značka nejnovějšími přírůstky doplňuje svůj repertoár dentálních past také o pečující produkty. Aktuální novinka se zaměřuje na co nejlepší kondici dásní a díky obsahu kyseliny hyaluronové, alantoinu a prebiotikům podporuje regeneraci tkání, hydrataci a obnovuje přirozené prostředí v ústech.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příští stanice: galaxie Angel

Mugler přepisuje pravidla a představuje novinku pro rok 2023 Angel Elixir, nečekanou, transformující vůní, jejíž tváří se stala charismatická Hunter Schafer, symbol nového druhu ženskosti. Herečka, která zazářila především v seriálu Euphoria, se stala globální ambasadorkou a zahrála si zároveň v nejnovější kampani nadpozemskou bytost, která se chystá spasit svět v jediném přivonění... Jiskřivě kovové tóny růžového pepře v kombinaci s pomernčovými květy, tóny květů ylang ylang a jasmínu velkokvětého, santalové dřevo a ambrově-dřevité tóny ingredience Amber Xtreme™ se spojily v Angel Elixir, vůni ukryté ve flakónu ve tvaru pěticípé tmavě modré hvězdy. Nejnovější přírůstek doplňuje rodinu Muglerových ikonických vůní, které již dlouhá léta patří mezi bestsellery.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Aňa, ta třiadvacátá

Od svých začátků sahajících do roku 2017 se Fraela rozrostla na značku produkující celou škálu produktů přírodní kosmetiky, ač původní koncept slovenské značky rtěnek byl zpočátku prostý. Jedna rtěnka, jedno jméno, jedna konkrétní žena. Hledejte v tom spojení. Fraela vytváří (nejen) rtěnky nejrůznějších odstínů, z nichž každý má svou ambasadorku, ženu, která za jeho stvořením stojí. A nyní se jí nestal nikdo jiný, než Aňa Geislerová. Pro Fraelu je Aňa ztělesněním odvahy a ženskosti, múzou pro všechny, kdo touží po osobní svobodě. A to vše se do nového odstínu pokusila značka za pomoci herečky vložit. A zda se to povedlo? Posuďte sami!

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit

Ušetřete na luxusních značkách. Místo kabelky si kupte rtěnku!

Že nemáte na Birkinku v hodnotě 300 000 dolarů nebo na ikonickou Gucci Bamboo v limitované edici? Nevadí, my také ne. Místo kabelky si kupte raději rtěnku!
elle.cz