REKLAMA

Čtěte v nové ELLE: Monika odhaluje svou denní rutinu

REKLAMA

I když nepatříte mezi lidi, kteří mají naplánovaný svůj den hodinu po hodině, některé věci by se měly stát jeho nedílnou součásti, ať se děje cokoli. Chcete-li mít hezkou a zdravou pleť, cítit se fit a mít pevná stehna, zadek a možná i six pack, není prostor pro žádnou nahodilou péči či občasné cvičení. Péče o sebe je investicí do vás a do vašeho sebevědomí. Takže z ní rozhodně neslevujte a raději si zvykněte na to, že v koupelně budete trávit víc času, a další čas vyčleňte i na pravidelnou fyzickou aktivitu. Jakmile si návyky osvojíte, nebudou pro vás povinností, ale přirozenou součástí dne. Tady jsou ty moje.

OBLIČEJ

Nedílnou součástí každého dne je péče o pleť, a to hned dvakrát. Ráno je nutné pleť očistit stejně jako večer (s tím rozdílem, že se nemusíme odličovat). Po noci je ale důležité odstranit výpotky, které kůže vyprodukuje za noc, kdy se zbavuje nečistot a detoxikuje se. Ráno i večer používám čisticí mléko, exfoliační elixír P50 V od francouzské značky přírodní kosmetiky Biologique Recherche, následují séra a krém (ty střídám podle stavu pleti). Masku na obličej používám každý druhý den (mám několik druhů a volím je podle aktuálního stavu pleti). Pleťové masky je dobré skladovat v ledničce stejně jako ostatní kosmetické produkty, které nepoužíváte každý den. Nezkazí se vám, a navíc studené dělá naší pleti dobře. Což mi připomíná zopakovat pravidlo číslo jedna: na obličej patří pouze studená voda, teplá vám rozšiřuje póry a snáze se pak do ní dostávají nečistoty. Veškeré pleťové produkty aplikuji jak na krk, tak dekolt. 

Čtěte v nové ELLE

Exfoliační a balanční lotion P50 V, Biologique Recherche, 2130 Kč za 250 ml

TĚLO

Pozornost si zaslouží i pokožka těla. Já jsem se bohužel začala mazat až tak dva roky zpátky a nebudu vám lhát, na kůži je ta časová prodleva znát. Proto se po každé sprše nezapomeňte namazat výživným či hydratačním krémem, dokud je kůže ještě vlhká. Krém se tak lépe absorbuje. Na závěr sprchování si dopřejte studenou vodu, pokožku tím krásně prokrvíte, zamezíte vzniku celulitidy a celkově podpoříte svou imunitu.

...

Více se dozvíte v červnovém čísle magazínu ELLE.

ELLE

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. Stačí kliknout ZDE. (Akce platí pouze pro ČR.)

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA