REKLAMA
REKLAMA

Nejnovější hi-tech pomocníci do vaší koupelny

Přivítejte rok 2020! Elektronický diář už máte? Nákupy potravin vyřešíte jedním kliknutím přes oblíbenou aplikaci? A místo do posilovny vám stačí pustit si svého online trenéra pěkně v pohodlí domova? Gratulujeme! Teď přišel čas udělat další krok. Zmodernizujte své kosmetické rituály a pořiďte si pomocníky, díky kterým ušetříte spoustu času a navíc k tomu všemu ještě omládnete. 

Tady je seznam našich oblíbených hi-tech vychytávek i naprostých novinek, jež přicházejí s rokem 2020:

Dyson

kartáč, Dyson Airwrap

Natáčí. Dělá vlny. Vyhlazuje. Pokud jste se už doslechli o geniálních účincích fénu Dyson, pak věřte, že toto je aktuální novinka revoluční značky, po které touží celá redakce ELLE. Set těchto kartáčů vytváří a modeluje mírné kudrliny nebo vlny, ale zároveň vám umožní vlasy vyfoukat do hladka. Inteligentní řízení teploty měří teplotu proudu vzduchu 40krát za sekundu a reguluje ji. Tím zajišťuje, že nikdy nepřekročí 150 stupňů Celsia. Navíc díky Coanda efektu se vlasy samy šetrně navinou na váleček nástavce (neuvěřitelná funkce). 

Cara
Philips

zařízení na odstraňování chloupků, Philips Lumea Prestige

Stop každodennímu holení nohou žiletkou! Pokud se stejně jako my rozhodnete ušetřit čas a užívat si až 6 měsíců hladkou pokožku bez chloupků, pak budete potřebovat zařízení Philips Lumea. Zařízení nabízí unikátní zaoblené nástavce, je navrženo pro rozličné částí těla jako je například podpaží, třísla nebo nohy. Systém Philips Lumea využívá inovativní technologii na bázi světla nazvanou IPL (Intense Pulsed Light), která přeruší cyklus opětovného růstu chloupků. Jemné pulzy světla po několika ošetřeních znemožní kořenům chloupků stát se znovu aktivními. 

Cara
FaceGym

přístroj pro obličejovou gymnastiku, FaceGym

Tuhle vychytávku jsme poprvé objevily u naší oblíbené modelky Jourdan Dunn. Přístroj FaceGym se inspiroval obličejovou gymnastikou a představuje „posilovnu” pro vaši tvář. Vymyslela ho spisovatelka Inge Theron a poskytuje rozsáhlý a hluboce pronikavý trénink pro více jak 40 obličejových svalů od krku po hlavu. Malé zařízení, které si navíc můžete pohodlně vzít kamkoliv na cesty, je spojené s kolagenovým infuzním sérem, jež zvedá, tónuje a napíná procvičenou pokožku. 

Cara
Philips

fén, Philips Hair Dryer Prestige s technologií SenseIQ

Fén už určitě doma máte. Ale fén nové generace je upgrade nejen pro vaše vlasy. Philips Hair Dryer Prestige má digitální infračervený senzor, který nepřetržitě snímá teplotu vlasů, aby nedocházelo k jejich přesoušení. Zatímco některé fény měří pouze teplotu vzduchu, tento s technologií SenseIG měří teplotu samotných vlasů. Jeho nejdůležitější částí je inteligentní mikroprocesor, jenž analyzuje teplotu vašich vlasů více než 12 000krát v průběhu jednoho vysoušení, čímž zamezuje jejich přesušení a poškození. Navíc během vysoušení uvolňuje dvojnásobné množství iontů, které zamezí vytváření statické energie.

Cara
Dennis Gross

led maska na obličej, Dennis Gross

Můžete si dovolit navštěvovat denně dermatologa? Předpokládáme, že stejně jako my nikoli. Pokud si ale domů pořídíte revoluční led masku na obličej, budete mít podle doktora Dennise Grosse stejnou péči. Tato světelná terapie je určená k léčbě široké škály nedokonalostí pleti a zpomaluje její stárnutí. Fototerapie je založena na působení světla a určité vlnové délce prostřednictvím LED diod. Světlo je pak absorbováno na buněčné úrovni, což má  významný efekt na pokožku.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA