REKLAMA

Olympiáda v Tokiu všechny překvapila také díky manikúře

REKLAMA

 

Olympioničky, které v Tokiu demonstrovaly opravdu výraznou manikúru, narušily další klišé. Týká se sportovkyň a jejich (ne)zájmu o vše, co souvisí s módou či make-upem. Někdy ještě stále panuje přesvědčení, že osobnost, která se věnuje například atletice či běhu na té nejvyšší úrovni, nemá na podobné „marnivosti" čas. 

Americká atletka Tara Davis se ale na olympiádě nechala vidět s manikúrou, kdy měla jednu ruku nalakovanou na červeno a druhou na modro. Dvaadvacetiletá rekordmanka ve skoku do dálky tak chtěla dát najevo, že je zapálenou vlastenkou, protože každý nehet byl navíc ozdoben štrasovou hvězdičkou. Jedna z nejrychlejších žen v americké historii, čtyřiadvacetiletá Raevyn Rogers přistoupila k podobné politice nehtů. Její průhledné nehty v červeném a modrém provedení působí jako ze skla.

 

Britská sprinterka Dina Asher-Smith miluje umělé nehty. Do Tokia v tomto ohledu odlétala řádně vybavená, kdy její osobní manikérka sportovkyni vytvořila manikúru s motivem vlny jako japonského umělce Kacušika Hokusaie.

Americkou běžkyni Sha'Carri Richardson v davu okamžitě uvidíte: odlišuje se barevnými vlasy i manikúrou. Její nehty jsou tak dlouhé, až si říkáte, zda to při sportování i v běžném životě nevadí, ale kariéře teď spíš uškodil pozitivní test na drogy než záliba v extravagantních nehtech.

 

 

Indická hráčka stolního tenisu Manika Batra si nechala na nehty namalovat olympijské kruhy, indickou vlajku a vykřičník. Nejvíc ale obdivujeme atletku Christine Mboma z Namibie, která ještě před dvěma lety nebyla profesionální sportovkyní a nyní je považována za jednu z nejrychlejších žen všech dob. Do Tokia se vydala s manikúrou s motivem s vlajkou své rodné země.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA