Crème de la crème: ty aktuálně nejluxusnější krémy na trhu

Které značky nabízejí pleťové krémy za opravdu astronomické ceny? Proč jsou tyto krémy tak drahé a co je na nich tak zvláštního? Zkuste si představit, že máte na svém nočním stolku některý z těchto luxusních krémů, kterými se můžete denně hýčkat. Jaké by to bylo vlastnit krém, který má stejnou cenovku jako váš měsíční nájem? Cítíte se, že si takový zážitek zasloužíte nebo naopak máte pocit, že tak drahý krém je plýtvání penězi? Ve zdraví a kráse nejde o cenovku, ale o účinnost. Mnoho lidí stojí za názorem, že peníze v těchto případech nejsou důležité. Jenomže to může být investice do vaší pleti pomocí kvalitních produktů či odměna a radost za tvrdou práci. Tak či onak, jsou pleťové krémy s takovou cenovkou velmi zajímavé a lákavé. Co je dělá speciálními a co je odlišuje od ostatních? Je to složení, balení, marketing či nějaké tajemství? Objevte krásy luxusní kosmetiky a nechte se unést na vlnách (doslova)crème de la crème krémů na trhu.

Krém Platinum Rare Haute-Rejuvenation, La Prairie

La Prairie patří mezi nejznámější kosmetické značky vysoké kvality. Tato švýcarská značka je proslulá hlavně kosmetikou s omlazujícími účinky pro ty nejnáročnější zákazníky. La Prairie také samozřejmě nabízí jeden z nejdražších krémů na trhu, a to ze sady Platinum Rare Haute-Rejuvenation kolekce s cenovkou kolem 39 000 korun za 50 ml! Tento krém omlazuje pokožku, vylepšuje její texturu a zmenšuje viditelnost vrásek a jemných linek. Napomáhá také sjednocení tónu pokožky a obnovuje její záři. Toho všeho je docíleno pomocí částeček platiny, což je jeden z nejdražších kovů vůbec.

Mohlo by se vám líbit

Už máte také Milky Skin? TikTok válcuje další beauty trend

V minulosti jsme mohli narazit na podobné trendy, jako je například glass skin nebo cream skin. Nyní se do popředí dostává milky skin. Co za těmito instantními TikTok trendy hledat a jak můžete dosáhnout milky skin ve vaší beauty rutině i vy?
elle.cz

Supremÿa La Nuit – The Supreme Anti-Aging Skin Care, Sisley Paris

Další francouzská značka nabízející luxusní krém, který spadá do kategorie mezi nejdražší krémy na trhu, je Sisley Paris. Tato značka nabízí krém pod názvem Supremÿa La Nuit – The Supreme Anti-Aging Skin Care. Jedná se o speciální noční péči účinkující proti stárnutí pleti. Napomáhá samostatné regeneraci pleti během spánku a odpočinku. Slibuje zřejmé výsledky, kdy vyhladí vrásky a linie na vašem obličeji. Vaše pleť se bude jevit odpočatě a zářivě. Krém se schovává za cenovkou kolem 17 000 korun.

Orchidée Impériale Black The Cream, Guerlain

Pleťový krém v seznamu je Orchidée Impériale Black The Cream od značky Guerlain, která je jedna z nejstarších výrobců parfému a kosmetiky na světě. Krém vám přijde v nádherné ručně vyráběné porcelánové nádobě, která je černě lakována a ozdobená 24 karátovým zlatem a je doplnitelná. Tento omlazující krém obsahuje výtažek ze vzácné černé orchideje, jojobové estery, diamantové částečky a další účinné látky. To celé můžete mít doma za necelých 35 000 korun.

Prime Reserve Epidynamic Activating Creme, Amore Pacific

Za dalším krémem se podíváme až do Jižní Koreji za značkou Amore Pacific a jejím luxusním Prime Reserve Epidynamic Activating Creme pro znovuzrození pokožky a odrazení stárnutí pomocí antioxidantů jako je například extrakt ze zeleného čaje. Tato luxusní péče se dá sehnat kolem 17 000 korun.

Mohlo by se vám líbit

Dermabraze a mikrodermabraze: co o nich nevíte a proč je absolvovat

Ve světě péče o pleť je jedním z našich cílů mít krásnou, hladkou a zdravou pokožku. Proto není divu, že existuje mnoho různých způsobů, které nám pomůžou dosáhnout tohoto žádoucího ideálu. Dermabraze a mikrodermabraze patří mezi tyto způsoby, které pomáhají obnovovat a omlazovat pokožku. Co tyto procedury obnáší? Je mezi nimi signifikantní rozdíl?
elle.cz

Zdroj: Autorský článek za použití archivu zmíněných značek