Dokonalé opálení za jednu hodinu? Víme, jak na to!

Toužíte po krásném bronzovém opálení? Žádný problém! I když sluníčko zatím ještě tolik nepálí, víme, jak můžete vypadat, že jste strávila měsíc u moře. Produkty Minetan jsou o Vaší fantazii a náladě. Zvolte si odstín a hloubku opálení. Chcete vypadat jako opálená sluncem z exotické Brazílie nebo raději zvolíte jemnější odstín z pláží Středozemního moře? Vše je možné!

Profesionální samoopalovací prostředky v podobě barevných pěn vám nabízejí dokonalý výsledek již za hodinu po aplikaci. Všechny pěny obsahují přírodní DHA, antioxidanty, přírodní esenciální kyseliny a oleje. Pěny vyživují, hydratují, jsou vhodné pro vegany a jsou zdravotně zcela nezávadné. Vybírat můžete mezi pěnami od světle zlatavého až po ultra tmavé opálení. S kokosovou nebo kávovou vůní. S arganovým olejem nebo extra porcí kokosové vody, záleží je na vás…

Minetan

Z jakých produktů Minetan můžete vybírat?

Samoopalovací pěna MineTan Caramel pro zlatavé opálení
Ani příliš světlé ani příliš tmavé. Samoopalovací pěna Caramel Vám poskytne nádherně karamelově zlatavé opálení již během hodiny. 

Samoopalovací pěna MineTan Coconut Water s kokosovou vodou pro tmavé opálení
Světově první samoopalovací pěna s obsahem kokosové vody pro dokonalou hydrataci a perfektní samoopálení v jednom kroku již za hodinu! 

Samoopalovací pěna MineTan Coffee Coconut Water s kokosovou vodou a kofeinem pro tmavé
Samoopalovací pěna Coffee Coconut Water s obsahem kokosové vody a  kávy pro dokonalou hydrataci, vyhlazení pleti a perfektní samoopálení v jednom kroku již za hodinu!

Samoopalovací pěna MineTan Original pro velmi tmavé opálení 
Samoopalovací pěna Original maximalizuje přirozený pigment Vaší pokožky pro dokonalý tmavý výsledek z opálení. Složení založené na zelených podtónech pleti si zamilovaly profesionální salony a nyní ji můžete vyzkoušet i Vy! 

Samoopalovací pěna MineTan Violet pro tmavé opálení
Samoopalovací pěna Violet Vám vykouzlí dokonale bohaté tmavě bronzové opálení jako paprsky slunce u Středozemního moře již za hodinu. Nikdo nepozná rozdíl.

Samoopalovací pěna MineTan Workout Ready pro tmavé opálení pro aktivní jedince
Nedovolte potu,  aby zničil Vaše dokonalé opálení a nechte tak svoje perfektní křivky vyniknout co možná nejdéle s pěnou Workout Ready vytvořené speciálně pro aktivní jedince.

Samoopalovací pěna MineTan Dark Ash pro ultra tmavé opálení 
Dark Ash Vám vykouzlí intenzivní, ale stále  přirozeně tmavé opálení jako sluneční paprsky v Brazílii. Speciální receptura extra tmavých bronzovacích složek znásobí červené a zlaté podtóny Vašeho přirozeného pigmentu a spolu s komplexem pečujících vitamínů a olejů vytvoří velmi intenzivní výsledek po každé aplikaci.

Samoopalovací pěna MineTan Moroccan pro velmi tmavé opálení
Vyživující síla arganového oleje spojená a perfektním tmavě bronzovým opálením i pro tu nejsušší pleť. To je samoopalovací pěna Moroccan.

Samoopalovací pěna MineTan Absolute X20 pro ultra tmavé opálení 
Absolute X20 pro ultra tmavé opálení obsahuje směs složek umožňujících opálení již za hodinu a x20 násobek bronzujících složek pro aktivaci kožního melaninu.

Určete si sami, jak tmavé opálení chcete mít. Smyjte po hodině pro přirozený opálený vzhled nebo nechte působit déle (2-3+ hodiny) pro hlubší a tmavší výsledek. Produkt osprchujte vlažnou vodou po dobu 45 sekund. Nepoužívejte mýdlo ani peeling. Po sprše se Vaše samoopálení vyvine a ztmavne ještě v následujících 24 hodinách. Běžnou sprchu si dejte po následujících 8-16 hodinách.