Nejvíc sexy profese: 5 zaměstnání, kterým muži nedokážou odolat

Doména mužů? Nejen to...

Čistou esencí ženství a sex-appealu je v mužské mysli bezpochyby letuška. Vždy perfektně upravená, s distingovaným chováním – a co je v mužské optice neméně důležité – vždy ochotná bez řečí poskytnout ten nejlepší možný servis. K tomu musíme připočíst i znalost jazyků a inteligenci dosahující nutné úrovně, ovšem zase ne takové, aby je obtěžovala nebo dokonce zastiňovala. A co je bezpochyby ta největší vábnička spojená s vaší pracovní kariérou? Přece možnost vstoupit díky vám do Mile high clubu. Vsaďte se, že dříve nebo později od každého muže uslyšíte větu „a mohl bych někdy letět s vámi“?

Letuška, nebo pilotka?

Na podobné úrovni jako letuška stojí na žebříčku přitažlivosti ženských povolání pilotka. Tady mužské představy o sexy stewardce roznášející na jehlových podpatcích skleničky s bublinkami vytěsňuje rozhodná a samostatná žena, která umí sednout za knipl a vznést se s nimi do nebe. Jako pilotka budete přitahovat muže, kteří se rádi nechají řídit a ovládat tak, jako váš pracovní stroj. Budou k vám vzhlížet a chlubit se s vámi všude, kde to bude možné. Protože kromě toho, že si vaše zaměstnání skutečně zaslouží obdiv, je mezi ženami stále ještě ojedinělé. Budete tedy jeho záviděníhodným klenotem.

Bůh stvořil muže, ženu a....

...zdravotní sestřičku. Ta je podle skupiny Elán snem všech klamárov. My se ale domníváme, že je snem mužů všech. V jejich mysli je andělem seslaným z nebe, který konečně nebude zlehčovat jejich smrtelné nachlazení a bude o ně v těchto těžkých životních chvílích obětavě pečovat. Stejně tak bude mít pochopení pro jejich bolesti způsobené víkendovým fotbálkem s kamarády. Ne nadarmo je kostým zdravotní sestřičky v půjčovnách kostýmů tím nejžádanějším a následně nejvyužívanějším k okořenění dlouholetých uvadajících vztahů.

Přitažlivá i bez uniformy

Masérka je jediná z této pětice fascinujících povolání, která nenosí pro muže tolik přitažlivou uniformu. Odpustí vám to ale při představě vašich šikovných rukou a toho, co všechno s nimi dokážete. Příjemné přítmí, relaxační hudba, exotické vůně masážních olejů a vaše ruce něžně, ale pevně klouzající po jeho zádech. Vidina toho, že by takovou ženu mohl mít doma a kdykoli se vystavit jejím příjemným a zároveň ulevujícím dotekům, je pro muže velice lákavá. Nedivte se, až se na první rande objedná k vám do salonu.

Dokonalá kombinace

Ačkoli je povolání hasiče spíše doménou mužů, o to exotičtěji jim zní ženská varianta. Navíc do hry v mužské představivosti opět vstupuje oblíbená uniforma. I když není tolik svůdná jako u předchozích zaměstnání, pro muže je přesto neskutečně lákavá. Mají totiž bujnou fantazii a velmi rádi přemítají o tom, co se pod tou robustní "slupkou" vlastně skrývá. Ve spojení s úctou k tomu, co ve své práci všechno dokážete zachránit a jak moc dokážete druhým pomoci, je to pro mužskou touhu dokonalá kombinace. Důkazem toho je i vzrůstající obliba soutěže Miss hasička, jejíž popularita už překročila i hranice České republiky.


Zdroj: Elle.com, Awesomejelly.com