5 typů mužů, se kterými raději na schůzku nechoďte. Nikdy

1. Muž „Pojď mě obejmout“

Rodina, nejbližší přátelé, jejich děti a dlouhodobí partneři – to jsou většinou jediní lidé, kteří si zaslouží naše objetí. Pokud se vidíte podruhé v životě a on vás svírá v náručí mnohem déle, než by měl, zavání to jediným – zoufalstvím a podivností. Že vás to děsí a vyvolává to ve vás nepříjemné pocity? Oprávněně. Až se příště bude chtít objímat, otočte se a utíkejte.

2. Chlápek „Promiň, usnul jsem“

Už nějakou dobu se vídáte s mužem a všechno se zdá být na dobré cestě. Ale vaše časté hovory a konverzace se pomalu mění ve zprávy plné výmluv, včetně té nejbanálnější: „Promiň, usnul jsem.“ Všichni máme pracovní povinnosti, rodiny, přátele, hobby, ale pokud o vás má někdo skutečný zájem, udělá si čas. Pokud byste se v práci už poněkolikáté vymlouvala stejně, asi byste dostala výpověď. Tak proč ji nedáte i jemu?

Mohou být ženy a muži opravdu přátelé? A co když chce jeden víc?

elle.cz

3. Vypisovač „Už spíš?“

Jeho zprávy obvykle přicházejí po jedenácté hodině večerní. Zatímco vaše srdce se zatetelí, že on nemůže spát, protože na vás myslí, pravda je jinde. Za nespavým romantikem se většinou skrývá sexuchtivý lovec, jehož zprávy nemají za úkol vás potěšit, ale jen zjistit, jestli je vzhůru někdo, kdo by byl ochoten se s ním vyspat. Nepřirovnávejte pozornost k lásce. Mohl vám poslat zprávu ve dne a přizvat vás k jiným než postelovým plánům. Nedělá to? Další.

4. Pan „Ahoj, jak je?“

Zveřejnila jste na Instagramu fotku, kde vám to vážně sluší a ani se nenadějete, už vám v directu přistane zpráva. „Ahoj, jak je?“ okořeněná mrkajícím emoji. Co na tom, že jste se půl roku neviděli a nerozešli jste se v nejlepším. Upřímně – vůbec ho nezajímá, jak se máte a co je u vás nového. To, co ho opravdu zajímá, je zažehnout starý plamen a snažit se vás znovu namotat. Ať už proto, že jste skvělá sexuální partnerka nebo kvůli egu, které si musí znovu a znovu dokazovat svou neodolatelnost. Neodpovídejte mu!

5 důvodů, proč jsou muži nevěrní. A to i krásným a slavným ženám

elle.cz

5. Mr. „Jedeme napůl“

Při placení účtu se mu klepe ruka a na výši útraty následně padne ještě několik poznámek nebo špatných vtipů. Samozřejmě, každý nemá nadprůměrné příjmy. Ale i na low cost rande se můžete cítit jako opečovávaný host a nikoli tak provinile, že raději přispějete na půlku účtu. Budet vám lépe, když si příště vyrazíte s někým, kdo je velkorysý. Přinejmenším mentálně velkorysý.

Zdroj: Wikipedia Commons, Elle.com