Je pro vás ten pravý? Vystavte ho Barbie testu

Ověřte vztah v kině

Začalo to – jak jinak – na Tik Toku. Uživatelka pod jménem @swagaliciousvr0 navrhla, že vzít vašeho muže na film Barbie může posloužit jako spolehlivý partnerský test. Jeho ochota s vámi na film jít a to, jak bude po skončení reagovat, vám napoví, jestli jste partnersky kompatibilní a jestli s ním máte do budoucna počítat. Jiná tiktokerka jménem Nicole Hoefler si dokonce myslí, že by Barbie test měl být jedním z prvních bodů, které na prvním rande nebo na vašem profilu na seznamce proberete. Podle ní by odpovědi měly ženy věnovat pozornost – když muž film nechce vidět, nebo nechápe jeho pointu, popřípadě má zcela jiný názor než vy, mohlo by to snížit jeho partnerský potenciál. Videa obou uživatelek se stala naprostými virálními hity a za pár dní nasbírala miliony likes a tisíce komentářů. Tiktokerky se pod nimi vzájemně hecují k odhodlání vytáhnout partnera na růžový kinohit a svěřují se s tím, jak jejich protějšek na promítání uspěl či naopak propadnul. Zahanbit se nedala ani česká influencerská scéna. Úspěšná česká influencerka @luciezel na svém Instagramu ve vtipném videu nabádá k tomu samému s komentářem „Rande v kině může leccos rozseknout.“ 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Je to skrytý Ken? 

O reakce svých partnerů už se stihly podělit tisíce tiktokerek. Ty šťastnější se chlubí tím, že byl jejich protějšek filmem nadšený, popřípadě že dal přednost návštěvě Barbie před Oppenheimerem, jen aby ji potěšil. „Okamžitě řekl ano, zaplatil vstupenky a občerstvení a na konci řekl 'toto je film, na který vezmeš svého přítele'. Absolutně prošel," nadšeně popsala reakci svého partnera jedna z debatujících. Další z úspěšných dojalo, že přítel koupil lístky pro ni i její sestru a na představení se, stejně jako ony, oblékl do růžového outfitu.

Tik Tok ovládl trend barbiecore. Získá si i vás?

elle.cz

Barbie fail

Ne všichni, kteří podstoupili Barbie test, ale získali deset bodů z deseti. „Doufala jsem, že to můj manžel zkusí a pochopí,“ postěžovala si jedna z méně spokojených žen. Stejně jako desítky jiných mužů prý ale během filmu usnul a dokonce nahlas chrápal. „Pokud to nechápe, nebo říká, že feminismus zašel příliš daleko, řekněte mu, prosím, aby otevřel oči a vzdělával se," napsala jiná rozohněná tiktokerka. 

 

Žena, o které mluví celý svět: Kdo je Greta Gerwig, režisérka Barbie

elle.cz

Test jako každý jiný

Test, stejně jako film, vyvolává smíšené reakce. Spousta uživatelů Tik Toku – a to především mužů – nesouhlasí s tím, aby jej na ně ženy aplikovaly, a dokonce z toho vyvozovaly jakékoli závěry ohledně budoucnosti jejich vztahu. „Posedlost tímto filmem je šílená, není až tak hlubokomyslný, jak jste si myslely,“ napsal jeden z uživatelů v komentáři, který získal přes 27 000 likes. Barbie test je partnerský test jako každý jiný. Muži berou své partnerky pod stan, na zápas fotbalové Slavie nebo slézat ferraty, aby zjistili, jestli vedle sebe mají fiflenu, nebo holku do nepohody. Tak proč byste ho vy na oplátku nemohla vzít do kina a zjistit, jestli má pro vás tu správnou Ken-ergii?

Vím o tobě vše: Tajné sledování partnerova mobilu je čím dál častější

elle.cz

Zdroj: Tik Tok, glamourmagazine.co.uk