Vy ještě nerandíte s ragbistou? Dáme vám sedm důvodů, proč byste měla

Je připravený kdykoli na cokoli

Každý hráč ragby je vždycky připravený dělat cokoli. Jen málokdy vám odmítne nějaký návrh, ať už je to nečekaný zápas, celodenní sledování filmů, spontánní posezení s přáteli, divoký večírek, odjezd na prodloužený víkend nebo nečekané otcovství. Nepotřebuje mnoho času na přípravu, takže je vždy ready na všechno, co mu život zrovna přinese.

Neumírá na rýmičku

Jestli je (kromě žen po porodu a po plastice prsou) někdo zvyklý na bolest, je to ragbista. Ne nadarmo se říká, že zatímco fotbalista se snaží celý zápas přesvědčit rozhodčího, že je zraněný, ragbista se naopak snaží ho přesvědčit, že zraněný není. Zlomené nosy, roztržená obočí, vyražené zuby, otřesy mozku, vykloubené prsty… dokud se to dá vydržet a rozhodčí nevidí krev, hraje se za každou cenu dál. Nemusíte se tedy obávat, že když na vašeho ragbistu přijde rýmička, bude na umření a vy kolem něj budete muset starostlivě obíhat jako družice.

Nikdy vás v tom nenechá

Jestli ragbista opravdu něco umí, je to pití. I kdyby vypil půl baru, můžete si být jistá, že nikdy nebude víc opilý než vy. Můžete se spolehnout, že i po tom nejdivočejším večírku se o vás dokáže postarat, odvést vás v pořádku domů a neopustit vás, dokud se nepřesvědčí, že jste v pořádku v posteli. Stejně tak bez řečí uprostřed noci odveze vaši mámu na nádraží nebo vaši malou dceru doprovodí na balet. Vypadá sice jako chuligán, ale vevnitř je to srdcař a gentleman.

Muži, které musíte milovat: Hot hrdinové seriálů, které teď letí

elle.cz

Má skvělý smysl pro humor

Smysl ragbistů pro humor je černý jako dehet a drsný jako smirkový papír, ale pokud nejste citlivá a křehká duše, zasmějete se. Je ale potřeba se obrnit na maximální možnou míru. Až najdete partnerovi ve sportovní tašce dámské krajkové kalhotky a on vám bude tvrdit, že za to nemůže a že mu to tam dali kluci v šatně, ať vás ani nenapadne ho podezírat ze lži a hroutit se kvůli nevěře. S největší pravděpodobností mluví pravdu. Přesně tento druh humoru drsný jako jejich hra ragbisté milují.

Budete si vedle něj připadat křehce

Dnešní moderní muži jsou sice citliví a jejich estetika si nijak nezadá s tou ženskou, ale pokud jste „stará škola“ a nechcete si vedle muže připadat jako ta silnější z dvojice, měla byste dát šanci ragbistovi. Není to pouze kvůli svalnaté podsadité postavě, díky níž budete vedle ragbisty vypadat drobná, i pokud máte „boky jako skříň“. Ale také proto, že ragbista nikdy nepůjde na manikúru, nedá si matcha latte, nebude si půjčovat váš korektor, nebude lépe oblečený než vy a nebude vědět, co se dělo v posledním díle And Just Like That. Zato vás svýma velkýma rukama vezme, přenese v náručí do postele a ukáže vám, kdo tady (ne)nosí kalhoty.

Žhavý módní trend: Sukně pro muže

elle.cz

Netrpí komplexy

Sebevědomí ragbisty je tiché a tak nějak samozřejmé. Neuslyšíte ho příliš se chvástat ani si na účet ostatních zvyšovat ego. Přesně ví, kým je, v čem je dobrý a nemusí to nikomu nahlas dokazovat. Ať se jedná o běhavého atleta nebo robustního svalovce, každý má svou důležitou úlohu na hřišti a je si jí vědomý i mimo něj, ve skutečném životě. Urážlivost, hysterie, zakomplexovanost a z ní vyplývající další peripetie nejsou v jeho povahovém repertoáru.

Získáte novou rodinu

Ragbyový tým je rodina. Pokud s někým chodíte, musíte vědět, že se tým stane také součástí vašeho života. Ragbisté jsou si navzájem spoluhráči i nejlepšími přáteli. Tráví spolu čas na hřišti i mimo něj, a to mnohdy po generace. Láska k ragby se v rodinách dědí z dědy na otce a z něj zase na syna, stejně jako příslušnost k jednomu týmu. V ragby se nenosí přelétavost, ziskuchtivost ani vypočítavost. Kde hráč začne hrát, tam většinou hraje po celý život, a to i když se klubu zrovna dvakrát nedaří. Prostě v dobrém i ve zlém. Taková věrnost není pro život špatná vlastnost, co říkáte?

Syndrom Petra Pana: Proč někteří muži nikdy nedospějí?

elle.cz

Zdroj: Autorský článek