Carrie a její muži - 5 alternativních konců

 

Aidan Shawah

Perfektní Aidan. Nikdo se o Carrie nestaral a netoleroval více jejích přešlapů, než tento fešák. Byl obětavý, milující a odpouštěl více, než bylo (možná) zdrávo. Je to přítel, kterého si všichni přejeme mít, a Carrie ho považovala za samozřejmost. Asi je dobře, že neskončili spolu. Byl pro ni až moc dokonalý.  


Alternativní konec: Kupa dětí a víkendy “na samotě u lesa”. Carrie by se (možná) přestala bát veverek, naučila se péct koláče, ale představy o večírkách v Manhattanu by jí stejně nedávaly spát. Rozvod by byl nevyhnutelný.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Alexandr Petrovský 

Aleksandr Petrovsky dával ve svému vztahu vždy přednost před svému uměním, ale nikdy ve nepředstíral, že je něčím jiným, než čím byl. Byl sice o něco romantičtější, než Mr. Big - dostal Carrie doslova do kolen pouhým tancem, ale ani tyto raritní momenty nezaplnily silnou trhlinu v jejich vztahu. 

Alternativní konec: Carrie by se v Paříži naučila francouzsky, stala by se šéf redaktorkou francouzského Vogue a významnou zákaznicí domu Dior. O pár let (a několika set croissantů) později, kdy by si nebyla schopna najít autentické tři kamarádky v Paříži, by se musela vrátit do NY.   

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Jack Berger 

Berger byl vtipný a talentovaný spisovatel. Jeho nedostatek sebejistoty, zvláště ve srovnání s úspěchem Carrie, byl příliš velký na to, aby je dokázal překonat. I přes jejich unikátní souhru a chemii, která z nich na první pohled tvořila dokonalý pár se však dopustil fatální chyby! Rozešel se s ní přes Post-It, a to je i v New Yorku absolutní no-no!  

Alternativní konec: Ve stylu Samanthy by polepila sloupy New Yorku fotografií Bergera s Post-It “I'm not sorry, I can, I hate you!” 

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Joe Starr aka Yankee 

Asi nejvíce podceněný vztah z celého seriálu. Na papíře ideální muž, alfa samec, pohledný, úspěšný, a navíc se skvělým smyslem pro humor. Vycházející hvězda baseballu mohla být pro Carrie tou nejlepší náplastí za Mr. Big, kdyby se na jejich rande nerozplakala tomuto fešákovi přímo do úst. Špatné načasování.  

Alternativní konec: Po pár romantických večeřích a několika účastích na červeném koberci by si Carrie uvědomila, že tohle je přesně muž pro ni. Svatba a statut “Power cople” 21. století by byly zaručeny.  

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Bill Kelley aka Politik 

Byl to laskavý, pohledný a úspěšný politik, který pronásledoval Carrie s intenzitou, která by podle dnešních poměrů nejspíš přesahovala hranice romantiky. Jeho (sexuální) touha byla dle Carrie velmi nekonvenční, ale ve chvíli, kdy v ní odmítla participovat, byl konec. Nepěkný, rychlý konec. Carrien sloupek byl asi moc velkou podpásovkou, ale zřejmě si není radno zahrávat s novinářkami, a už vůbec ne se s nimi rozcházet ve špatném.  

Alternativní konec: Bill Kelley by to dotáhl až na prezidenta USA a Carrie by byla jedinou první dámou, která by nepotřebovala stylistu. Pohádka o Popelce by se rychle proměnila ve zlatou klec, jelikož by nebylo vhodné, aby se první dáma dělila se svými čtenářkami o intimní pikantnosti z předchozích vztahů. Následoval by rozvod, a memoár s názvem “Jak jsem počůrala prezidenta”.   

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

10 pravidel bohyně sexu Samanthy Jones

elle.cz