REKLAMA

Všechny podoby lásky, aneb seznam fetišů, které miluje celý svět

REKLAMA

Fornifilie  

Člověk coby kus nábytku? Proč ne. Pokud přimějete svého milence, aby vám hodiny posloužil jako stůl pro sklenku na víno, určitě to přidá trochu té BDSM esence do vaší postelové rutiny. Některé páry umí takový návyk velmi smyslně využít. Jen si to představte: partner jako židle a vy jej dráždíte a přitom kontrolujete, aby nevypadl z role židle.  

Trichofilie  

Někteří muži milují ženy s dlouhými vlasy, ale existuje fetiš, který tuhle preferenci posouvá hodně daleko za hranici „normálu“. Lidé s trichofilií jsou posedlí vlasy a nemusí to být ani vlasy na hlavě! Může to být ochlupení na těle, nebo dokonce velmi specifický druh účesu. Ženy s trichofilií pak většinou milují vousaté muže.  

Osfreziofilie  

Zdá se, že čich je rozhodující, pokud jde o vzrušení a svádění. Osfreziofilie je totiž fetiš na vůně, a to jakéhokoliv druhu. Někomu jsou příjemné květinové tóny, jinému zas pach několik dní nevypraného spodního prádla. 

 

Kleptofilie  

Pokud máte rádi tento fetiš, dozajista vás vzrušují ukradené předměty a jejich samotná krádež. Předměty jsou obvykle malé, což usnadňuje jejich odcizení. Tou nejběžnější věcí, kterou si schováváme, aniž by to partner věděl, je spodní prádlo nebo sexuální hračky. Podle sexuologů musí být ukradený předmět pro dotyčného nezbytný, jen tehdy může mít krádež sexuální podtext.  

Eproctofilie  

Tady se dostáváme na hranici přijatelného, ale i tahle úchylka si našla cestu mezi mnohé páry. Většinou jí trpí muži, kteří nutí, aby jim jejich partnerky doslova prděli do obličeje. Eproctopfilie je totiž spojována se sexuální přitažlivostí prdů milenky / milence. Ač se zdá být tato preference zatím nejbizarnější, na Redditu je dohledatelná vcelku aktivní komunita teenagerů, kteří eproctofilii propadají.  

Akrotomofilie  

V USA je tento fetiš hodně populární, ale sílit začíná i v Evropě. Nutně na něm není nic tak zvrhlého. Ba naopak, z určitého úhlu pohledu jej lze považovat za svébytný projev úcty k diverzní kráse. Akrotomofiliky totiž přitahují váleční veteráni nebo oběti dopravních nehod s chybějícími končetinami či jiným tělesným poškozením. Teď ale bohužel přichází zvrat. Akrotomofilie často souvisí s poruchou identity těla. Lidé, kteří si na toto sexuální specifikum potrpí věří, že by jim bylo lépe bez končetin a někteří z nich jsou dokonce přesvědčení, že jejich části těla nejsou jejich vlastní. Proto bohužel nezřídka kdy vyženou partneři praktiku do extrémů a podstupují plánovaný chirurgický zákrok k odstranění části těla, aby splnili svůj vlastní nebo partnerův fetiš.  

Dakryfilie  

Poslední fetiš na tomto seznamu je ten, který kvůli kterému propadají ostatní v pláč. Jak název napovídá, vidět někoho jiného plakat může být pro některé milence velmi vzrušující situace. Je zřejmé, že rozplakat člověka funguje hlavně při BDSM nebo dokonce i znásilnění... Bohužel. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA