Hotel Anybody je nejkouzelnějším místem v Česku

Absolutním vítězem ankety Amazing place pro rok 2019 se stal brněnský hotel Anybody, který nabízí deset pokojů ve stylu filmů z 60. let. V originálních místnostech vás místo minibaru budou čekat speciální drinky vymyšlené týmem majitelů. Ti v Brně vlastní již proslulé podniky jako Bar, který neexistuje, 4 pokoje nebo Super panda cirkus. Celá myšlenka hotelu je založena na hravosti, interaktivitě a výjimečnosti. A takové máme nejradši.

„Anybody zvítězil díky unikátnímu konceptu, který jinde v Česku, a nejspíš ani ve světě, neexistuje. Podle mě je to z 80 procent zážitek a z 20 procent hotel,“ říká zakladatel projektu Petr Kotík. Projekt Amazing places mapuje obdivuhodné hotely, penziony a chalupy. „Celkově jsme hodnotili nápad, realizaci, atmosféru, personál a jeho přístup k hostům. Důležitý pro nás byl i poměr cena/výkon,“ dodává. 

Hotely, penziony i chalupy

Třemi nejlepšími hotely jsou Clara Futura z Dolních Břežan, pražský Dancing House a poděbradský Mamma's Boutique Hotel. Nejkouzelnějšími penziony byly vyhlášeny Zikmundov ve Starých Hutích v Buchlovských horách, jizerskohorská Prezidentská chata a Kozí chlívek z Orlických hor. Z chalup dostaly ocenění Chalet Eisner v Peci pod Sněžkou, Růžová chalupa ze Rtyně v Podkrkonoší a příborská Villa 603.

Jak to vypadá uvnitř hotelu Anybody?