Co si přeje pod stromečkem redakce ELLE? Tady jsou naše tipy!

Posledních pár týdnů v redakci debatujeme o nejlepších dárcích (ano, nic nečekaného v průběhu prosince :) Vybíráme, vymýšlíme, sháníme a hlavně doufáme, že alespoň některé z nich objevíme sami pod stromečkem. Proto jsme se nakonec rozhodli nasdílet vám na ELLE.cz pár našich tipů pro módní nadšence. 

Tady jsou naše dopisy pro Ježíška:

Dárky ELLE

Milý Ježíšku, 

jelikož nemůžu celý rok chodit v teniskách, prosím, přines mi fešácké boty Desert Boots od Louis Vuitton. Miluju je už druhou sezonu a myslím, že by mi moc slušely. Navíc při mých 168 cm by mi dodaly potřebný rozhled (a hlavně nadhled). K mání jsou v několika barevných variantách, tu správnou klidně nechám na tobě. 

Děkuju!

Tvoje Áňa

cara
Dárky ELLE

Milý Ježíšku, 

úplně nejvíc bych si pod stromečkem přála najít už hotovu bakalářskou práci. Pokud mám uvažovat reálněji, radost by mi udělal jakýkoliv zážitek. Čím jsem starší, tím víc je začínám upřednostňovat před materiálními radostmi. Jestli uvidím mezi dárky obálku, budu doufat v lístky do divadla, na koncert nebo letenky do Londýna, kde jsem ještě nebyla (a tam si pořídím i ty materiální dárky, ale pšššt…).

Pusu, Klárka

cara
Dárky ELLE
Dárky ELLE

Milý Ježíšku,

jelikož jsem absolutní fanatik do cestování, tak bych si moc přála dvě cestovní nezbytnosti. Velkou tašku Longchamp, kam se mi vejde všechno, co potřebuju na prodloužený víkend. A k tomu nutně potřebuju tohle růžové pouzdro z Kartotéky, kam dám letenku, pas a další nezbytnosti. 

Děkuju tvoje Anna

cara
Dárky ELLE

Milý Ježíšku, 

já myslím že šperkem se nikdy nic nezkazí. 

Tvoje Martina

cara
Dárky ELLE

Milý Ježíšku,

největší radost, kterou mohu najít pod stromečkem jsou vždy cesty. Přinese mi to nejen nové zážitky, ale také lidi a nové, lokální značky. Můj wishlist na příští rok je: HuaHin v Thajsku, Kaprun, Petrohrad, Tbilisi nebo třeba Lisabon. No a nakonec si přeju překvapení. Když se to povede a zničehonic se raduji z dárku, o kterém jsem neměla ani tušení.

Děkuji tvoje Lenka 

cara
ELLE dárky

Milý Ježíšku,

já vím, že jsme si řekli, že si nic dávat nebudeme, ale kdyby přece jen… Tak prosím čepičku od Acne Studio. A já věčná minimalistka ji klidně beru v růžové (mimochodem, je na ní zrovna sleva :))) Je to totiž jediná čepice, ve které nevypadám jako blázen.

Děkuji moc! Tvoje Lu

cara
Dárky ELLE

Milý Ježíšku,

přála bych si ikonické boty této zimy Bottega Veneta Chelsea Combat boots v černé barvě. A nosila bych je snad i v létě. Strašně se mi líbí!

Děkuju! 

Tvoje Karolína

cara
Dárky ELLE

Milý Ježíšku,

letos jsem byla opravdu hodná, takže prosím klidně mě můžeš rozmazlit hezkým jemným šperkem. Třeba jako je tento z dílny ALOve. 

Děkuju! Tvoje Markéta

 

cara
Huawei

Milý Ježíšku,

s koncem roku 2019 říkám dost neustále zašmodrchané šňůře od sluchátek a jelikož jsem byla opravdu hodná, tak už bych si přála bezdrátová sluchátka! Stylovka FreeBuds 3 od Huawei jsou pro mě ideálním dárkem! Moc se mi na nich líbí, že umí potlačit okolní hluk a mají aerodynamický tvar mikrofonu, díky kterému třeba nebude vadit ani velký vítr při běhání. A navíc vydrží až 20 hodin.

Předem moc děkuji! 

Tvoje Lenka

 

Pro více inspirace a tipů na vánoční dárky navštivte www.vanocnitipy.cz

EBC promo