REKLAMA

Darujte radost, inspiraci a dobré čtení na celý rok

REKLAMA

Pro ženu s vytříbeným vkusem – ELLE

ELLE  je módní časopis určený sofistikovaným, nezávislým ženám s citem pro styl. Čtenářkám pravidelně představuje nejnovější módní trendy z ulic i přehlídek světových návrhářů. Kromě toho přináší profily a rozhovory s osobnostmi módy, kultury nebo praktické tipy týkající se krásy, zdraví a fitness. ELLE na českém trhu jednoznačně módním magazínem číslo jedna již více než 25 let.

Vánoční nabídka:

Všechny nabídky si můžete prohlédnout zde.

 

ELLE 12/2020
Info ikona

 

Pro milovníky designu – ELLE Decoration

ELLE Decoration je unikátní magazín, který představuje designové trendy, stylové interiéry, architekturu, výtvarné umění a zajímavé osobnosti ze všech těchto oborů. Budete ho milovat pro jeho inspirativnost a vyváženou praktičnost. Na jeho stránkách si prohlédnete krásné originální interiéry, špičkovou architekturu, naprosto bezchybný design, ale také konkrétní tipy na nákupy v českých obchodech. Pokud hledáte inspiraci a chcete oživit svůj domov, tak právě pro vás je tu ELLE Decoration. 

Vánoční nabídka: 

 

Elle Decoration 4/2020
Info ikona

 

Pro milovníky vaření – Apetit

Vzhledem k tomu, že jste právě teď na stránkách Apetitonline.cz, časopis Apetit vám asi nemusíme dlouze představovat. Do každého vydání se snažíme vměstnat maximum naší lásky k jídlu a vaření. A věříme, že je to na něm opravdu znát. Jasná volba pro všechny, v jejichž hrudi tluče srdce gurmána. 

Vánoční nábídka:

Všechny nabídky si můžete prohlédnout zde.

 

Apetit 12/2020
Info ikona

 

Pro moderní ženu – Marianne

Marianne je český lifestylový magazín pro sebevědomé a nezávislé ženy. Již 20 let nabízí řadu rozhovorů s významnými lidmi a precizně zpracované články na téma vztahů, zdraví, životního stylu a kultury. Svým čtenářkám také představuje novinky nejen v módě, ale i kosmetice. Marianne, to je mix inteligentního čtení, humoru a lifestylových témat. Své čtenářky chce především inspirovat a pobavit.

Vánoční nabídka: 

 

Marianne 12/2020
Info ikona

 

Pro ty, kteří chtějí zvelebit domov – Marianne Bydlení

Marianne Bydlení je jediný časopis o bydlení na českém trhu, který se v rámci projektu Proměny zabývá skutečnými realizacemi interiérů svých čtenářů. Redakční tým tvoří profesionální interiéroví architekti, kteří při proměnách respektují jak individuální životní styl každého klienta, tak jeho finanční možnosti. Výsledkem jejich práce je profesionálně navržený interiér, který může být inspirací i pro ostatní, a také autentická reportáž z proměny, která nemá obdobu.

Vánoční nabídka: 

 

Marianne Bydlení
Info ikona

 

Pro milovníky tradic – Marianne Venkov & styl

Časopis pro všechny, kdo touží po životě v přírodě a klidu, kdo si uvědomují smysl tradičních hodnot. Marianne Venkov a styl se věnuje nejkrásnějším stránkám českého venkova opravdu ve velkém stylu. Zachycuje život na vesnici ze všech aspektů - od bydlení, zahrady a tipů na cestování přes chov domácích zvířat, tradiční řemesla, dětské hry až po recepty z regionálních surovin a nezapomíná ani na nejčerstvější módní trendy.

Zajímavé informace si tu najdou jak aktivní lidé, toužící po úniku z města, tak milovníci domácích mazlíčků nebo děti, které prostě obrázkové časopisy milují.

Vánoční nabídka: 

 

Marianne Venkov & styl
Info ikona

 

Pro zručné – Burda Style

Časopis Burda Style vás provází již 25. rokem a rozhodně má stále co říct! Každé vydání prezentuje nejnovější trendy a funguje jako profesionální rádce a průvodce světem střihů a šití. Burda pomáhá i s výběrem módních doplňků a její vlastní tvorbou. Součástí magazínu jsou také speciální vydání jako Burda Pletení, Burda Easy, Burda Kids a mnoho dalších. 

Vánoční nabídka:

Všechny nabídky si můžete prohlédnout zde.
Jednotlivé speciály Burdy lze objednat i zpětně zde.

 

Burda style
Info ikona
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA