#DIORSTANDSWITHWOMEN: Dior podporuje silné ženy

 

Charlize Theron, Cara Delevigne, Marina Cavazzana, Golshifteh Farahani, Carole Biancalana, Pamela Tulizo, Leyna Bloom, Paloma Elsesser, Parris Goebel, Yalitza Apariicio... tato množina jmen a osobností se již do projektu #diorstandswithwomen #diorchinup zapojila v minulém roce, kdy byla iniciativa poprvé představena. Nyní se k nim přidávají i další ženy, které drží hlavu vzpřímeně a touží zanechat svůj odkaz ve světě jako jsou Natalie Portman, Dilone, Yuna Kim, India Mahdavi, Yara Shahidi, Li Bingbing a Leila Slimani.

 

 

Charlize Theron Africa Outreach Project

Po několik let Christian Dior Parfums sponzoroval CTAOP (Charlize Theron Africa Outreach Project). Fond založený herečkou v roce 2007, který si dává za cíl podporovat síť zdravotnických a vzdělávacích organizací, které pomáhají mladým dívkám v subsaharské Africe dosáhnout jejich plného potenciálu a dosáhnout na příležitosti za hranicemi chudoby. Tento charitativní závazek přirozeně doplňuje i aktuální projekt #DIORSTANDSWOMEN. Cílem programu je nabídnout cílevědomým mladým ženám, které již tak dělají mnoho pro své komunity, plné stipendium a vychovávat z nich novodobé leadery. Toto stipendium zaručí mladým talentům školné, ubytování, cestovné, laptop i mentoring a profesní vedení. 

Charlize Theron se sešla se dvěma dívkami, které prošly programem a ztělesňují jeho ambice i ducha. Jak by je popsala? “Odhodlané, vášnivé, inspirující a inspirované,” tak herečka představila Chevario Swanepoel a Mokwandu Mantshintschi. Na jejich rozhovor se můžete podívat ve videu.

 

MYSTERIÓZNÍ CHRISTIAN DIOR HAUTE COUTURE JARO/LÉTO 2021

elle.cz