ELLE Academy: Alex Monhart vytvořila originální pouzdro na vizitky

ELLE ACADEMY: Online event, kde se naučíte vše o self brandingu

elle.cz

Alex, prosím řekni nám něco více o tvém cardholderu... Jak tento design vznikl?

ELLE mě oslovilo s cílem navrhnout praktický produkt pro ženy, které na sobě chtějí neustále pracovat. Součástí Elle Academy je i offline konference s networkingovou částí, a proto jsem se rozhodla vytvořit elegantní vizitkář, který díky své barvě lehce upoutá pozornost. Z vlastní zkušenosti vím, jak důležité je v člověku zanechat vzpomínku.

 

Mají vizitky ještě v dnešní době kouzlo? Používáš je?

Rozhodně mají. Musí však mít něco speciálního, aby si je člověk nechal. Proto jsem vymyslela Alexmonhart vizitky z leštěného hliníku. Z jedné strany jsou matné a nesou důležité kontaktní informace. Z druhé strany je zrcadlová plocha s logem. Lidé si nechávají vizitku v peněžence jako zrcátko, a tím pádem mají naši značku stále na očích.

 

Event ELLE Academy je o budování osobní značky, do jaké míry si myslíš, že s tím souvisí to, jak se prezentujeme světu, co se týče oblečení či doplňků?

Móda je naše zrcadlo a my díky němu můžeme v člověku číst... Co ho baví, o co se zajímá, jak se o sebe stará, co je pro něj prioritou, atd. Lidé svým zevnějškem poskytují velmi cenné informace, které bychom jinak neměli možnost získat takovou rychlostí.

 

Alex Monhart

 

Jak ty sama pracuješ na tom, abys světu ukázala nejlepší verzi sebe sama?

Já jsem tváří Alexmonhart a je tedy mou povinností reprezentovat její hodnoty v každý daný moment. Snažím se vzdělávat, vypadat reprezentativně a inspirovat i další matky, které nechtějí mateřstvím přijít o svou vybudovanou pozici, ať už v práci či v životě.

 

Co se týče sebevzdělávání, na co konkrétně se zaměřuješ nejvíce?

Momentálně jsem byla vybrána jako mentee do programu Odyssea, ve kterém budu v průběhu tohoto roku řešit s mentorem jak leadership, rozvoj značky, tak work-life balance. Skloubit mateřství a business považuji za mojí největší dosavadní výzvu.

 

Na co nejvíce se ty osobně z ELLE Academy těšíš nejvíc?

Velmi se těším na Janku Chudlíkovou. Je pro mě velkou koučingovou persónou a také je naší milou zákaznicí, z čehož mám obrovskou radost.

 

ELLE Academy

 

Co je ELLE ACADEMY?

Odpolední online setkání, které je určeno především ambiciózním ženám, které se chtějí posunout v profesním životě, rozvíjet své schopnosti a dovednosti, budovat kariéru a naučit se více o osobním rozvoji a selfbrandingu. Cílem akce je nejen přinést motivaci a inspiraci, ale především konkrétní praktické rady a návody, case studies, které vám pomohou rozvíjet stávající kariéru, nebo nastavit nový profesní směr. 

Pokud se rozhodnete, že ELLE ACADEMY stojí za vaši pozornost, chcete investovat sama do sebe a toužíte rozvíjet svůj potenciál, kupte si vstupenku již dnes. Standardní cena je 299 Kč/99 Kč pro předplatitelky ELLE. Nebo si můžete zakoupit VIP lístky za 599 Kč (jejich počet je omezen) a dostanete navíc cardholder ALEXMONHART, aktuální číslo ELLE a zápisník s tužkou ELLE. 

JANKA CHUDLÍKOVÁ: Mozek nerozlišuje myšlenku a realitu

elle.cz