ELLE & Book Therapy: co si přečíst v měsíci dubnu

Na jaře vychází neskutečné množství knih a my se snažíme přivážet ty nejlepší. Na duben jsme pro vás vybrali 5 tipů, které souvisí s cestováním. Jak taky jinak. My už se totiž nemůžeme dočkat, až zase někam pojedeme. Tak se inspirujte a rovnou si zabookujte nějakou letenku...

book

New Map Italy

Je moc krásná. Cestování po Itálii a jídlo. Co víc si přát :) Dáme ruku do ohně (i do Moltepulciana), že si i ti nejnáročnější cestovatelé odnesou nezapomenutelné zážitky.  

elle

 

book

Bon Voyage

Designové hotely mění svět ubytování. V knize Bon Voyage se jde o daší krok dál. Ukazuje místa, kde jdou ruka v ruce pohostinnost, top služby a udržitelný přístup. Co stránka, to nádherné místo. Nebudete vědět, kam dřív. 

elle
book

The Monocle Travel Guide Series

Průvodce od Monocle jsou must have. Je o ně takový zájem, že máme v Book Therapy kompletní edici. Najdete tam historii, hotely, ale taky tipy na běhací trasy, místní restaurace, cool bary, concept story i secondhandy. Kam to bude? Helsinki, Intanbul, Singapore, Beirut nebo Tokyo? 

elle
book

Off the Grid: Houses for Escape 

Pokud čím dál víc toužíte opouštět hluk velkoměsta, pak se do Off the Grid zamilujete. #kabinporn na těch nejkrásnějších místech světa. To prostě chcete!

elle
book

Pop-up Moon

Naučme děti ”dream big“. Pokud tedy cesta z města, tak proč ne rovnou na Měsíc? Vesmírné dobrodružství bude bavit nejen děti, ale zaručeně i vás. Až tuhle knížku otevřete, pochopíte ,)

elle
book

 

EBC promo