ELLE & Book Therapy: co si přečíst v červenci

Máte už sbaleno na dovolenou, prodloužený víkend nebo prostě den volna v přírodě? Co budete potřebovat? Dobrou náladu a rozhodně dobrou knihu! Proto jsme požádali naše oblíbené pražské knihkupectví, aby nám na červenec připravila svůj kurátorský výběr, který vás rozhodně nezklame. Zde jsou tipy Zuzany Pelkové.

 

Book Therapy

Delicous

Sníte-li o své kavárně nebo pekárně, tato kniha vás bude hodně bavit a inspirovat. Naučí vás, jak své místo zařídit tak, aby chtěli všichni chodit na kafe nebo bábovku jen k vám. Strategie značky, interiérový a grafický design, balení, umístění produktů… Všechno tam je. A vy tak díky tomu své vysněné místo vychytáte do posledního detailu - bude nejen krásně, ale bude v něm hlavně plno.

cara
Book Therapy

The Metropolitan Museum of Art: Art =

Tohle je skvost. Velmi kvalitně zpracovaná velkoformátová publikace, která navíc velmi neotřelým způsobem podává dějiny výtvarné kultury od jejích počátků na všech kontinentech světa. Art je láska. 

cara
Book Therapy

Monocle Issue 135 july/august 2020

Pokud byste si během prázdnin měli koupit dva časopisy, tak jedině tyto! Srpnovou Elle, která je celá o sportu & prázdninové dvojčíslo Monocle magazínu, které se zaměřuje na města a na ty, kteří z nich dělají skvělá místa k životu. Najdete v něm například seznam 20 projektů, které nabízí nezapomenutelný zážitek, podíváte se do knihovny v Nairobi, na parky v Soulu a místa, kde si nejlépe zaplavete v samém srdci Stockholmu. Fit tělo a mysl ve skvělém městě, jo to chceme!

cara
Book Therapy

Kombucha, Kefir & Natural Sodas

Milujete fermentované limonády v Esce, ale doma jste si na ně ještě netroufli? Chyba. Jde to velmi snadno - vždyť k fermentování stačí jen utáhnout víčko a čekat. S touhle „kuchařkou“ budete ne kombuchu, kefír nebo přírodní sodu mistři.  

cara
Book Therapy

100 Nasty Women of History 

Skvělá a vtipně napsaná kniha vzdává hold všem ženám minulosti, které se neohlížely na to, co si myslí druzí nebo na to, co je správné, a šly svou vlastní cestou. Najdete jich zde rovnou stovku a jejich jména jste možná nikdy neslyšeli, ale rozhodně byste měli. Buďte jako ony.

cara
issue

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. (Akce platí pouze pro ČR.)