Grand Hotel Evropa zase zazáří. Lesk mu vrátí luxusní pobočka W Hotels

Koncept obnoví slavný secesní Grand Hotel Evropa na Václavském náměstí v Praze, který poprvé přivítal hosty v roce 1905 a stal se legendou své doby. Své jediné autorské čtení v Praze tu roku 1912 pořádal spisovatel Franz Kafka, léta své největší slávy zažíval od roku 1924, kdy hotel koupil restauratér Karel Šroubek, kterému patřil nedaleký Restaurant Šroubek, po němž pak nesl jméno Hotel Šroubek. Hotel znali nejen v Československu, vyhlášený byl po celé Evropě. Nyní znovu zazáří.

Do detailu vyladěný ansámbl pokojů

Koncept hotelu W Prague nabídne 161 pokojů a apartmánů, včetně luxusního prezidentského apartmá Extreme Wow. Hosté budou mít nekonečné možnosti pro relaxaci a gastronomické potěšení – W Lounge nabídne ideální prostředí pro odpočinek i společenské setkání během dne, které se večer promění v živou atmosféru koktejlů a hudby, zatímco rekonstruovaná legendární restaurace Grand Café uspokojí chuťové buňky návštěvníků po celý den a večerní zábavu zajistí klub Minus One. Střešní bar s venkovní terasou bude vrcholem hotelu, nabízejícím kromě dechberoucího výhledu na Prahu i živou hudbu od talentovaných DJů. W Prague slibuje nezapomenutelné okamžiky, které hosté budou chtít zažít znovu a znovu. K dispozici bude i krytý bazén WET, fitness centrum FIT a luxusní AWAY Spa, které budou hostit nejen hotelové, ale i lokální návštěvníky. Hotel rovněž nabídne jedinečnou službu Whatever/Whenever, která zajistí hostům cokoli a kdykoli si budou přát.

W Hotel

 

Praha se zařadí na mapu pohostinství W

W Hotels, odvážná a kultovní značka z New Yorku a součást zároveň Marriott International Inc., mění tvář hoteliérství téměř dvě desetiletí. S více než padesáti hotely po celém světě nesoucími ikonické písmeno W pečuje o hosty v různých koutech světa. Ti jej vyhledávají nejen pro provokativní design, ale i legendární služby. Brzy i u nás.