REKLAMA

Billie Eilish nahrála v karanténě nové album

REKLAMA

 

“Nemyslím si, že bych vytvořila stejné nebo vůbec nějaké album, kdyby nebylo covidu,” řekla Billie v rozhovoru Colbertovi. “To neznamená, že je o koronaviru. Jen když jsou věci ve vašem životě jiné, i vy jste jiní. Prostě je to tak. Takže za to vlastně musím pandemii v jistém smyslu poděkovat.”  

 

 

Billie zatím žádné konkrétní detaily neprozradila, ale uvedla, že se její fanoušci mohou těšit na nové vokální pikatnosti. “Na tomto albu je několik okamžiků, kdy předvedu pár triků. Je to zkrátka o tom, co cítím, že zní dobře.” 

Zpěvačka také mluvila o bezprostředním uvedení svého dokumentu “The World’s a Little Blurry,” který zachycuje její hektický život v měsících před loňskými cenami Grammy, kterým s bratrem přímo dominovali a získali hned několik sošek včetně nejlepšího alba, písně roku, objev roku a producent roku. Zatímco však byly kamery v této etapě jejího života všudypřítomné, Billie sama uvádí, že diváci i přesto uvidí pouze střípek jejího života. 

 

 

V traileru vysoce očekávaného dokumentu “Billie Eilish: The World’s A Little Blurry”, který mapuje život oceňované zpěvačky, ji vidíme na stadionu vystupovat před obrovskými davy, nahlédneme však i do jejího soukromí a budeme se jen tak poflakovat s ní i jejím bratrem Finneasem, naučíme se s ní řídit a promluvíme s ní o životě i smrti...  

Během jízdy v autě se Billie ptá své matky Maggie Baird: “Proč nám někdo nemůže prostě jen scházet, proč se s tím musíme vyrovnat?” A Maggie odpovídá: “Protože to bolí.” 

Billie je opravdová. Reálná. A nebojí se přiznat, že stále ještě občas spí v posteli svých rodičů, protože ji “děsí monstra”. Nechá nás nahlédnou i do svého útlého dětství, kdy ji jako miminko drží otec nad klavírem a připravuje se s bratrem na další “show”. 

Dokument “Billie Eilish: The World’s A Little Blurry” byl režírován R.J. Cutlerem a celosvětově bude mít premiéru 26. února na Apple TV+.  

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA