Nejlepší hudební vystoupení z Grammy's 2021, které musíte vidět

Mohlo by se vám líbit

63. ročník udílení cen Grammy

„Jde o největší akci pod širým nebem od útoku na Kapitol,“ zahájil celý večer vtipem moderátor Trevor Noah. "Ale to bílé, co si budou strkat do nosu, jsou opravdu jen tyčinky."
elle.cz

Celou show odstartoval Harry Styles, který oblékl kožené sako na nahé tělo a kolem krku měl zelené boa. Jeho píseň “Watermelon Sugar” získala cenu za nejlepší popový výkon a on se tak stal prvním členem One Direction, který kdy Grammy vyhrál. „Je bláznivé, že někdo, kdo je tak talentovaný a pohledný, pochází ze stejného místa jako Boris Johnson,“ žertoval Noah, když vystoupení Stylese skončilo.  

Billie Eilish, která si z 63. ročníku Grammy Awards odnášela dokonce dva gramofony zazpívala píseň “Everything I Wanted” se svým bratrem Finneasem. Taylor Swift přenesla diváky do zakletého lesa za tonů svých písní Carding / August / Williow a Cardi B and Megan Thee Stallion se sešly vůbec poprvé na pódiu, aby předvedly odvahu u songu WAP. 

Nesmíme však zapomínat ani na Bruno Marse, který se rozhodl zůstat v sedmdesátých letech i s novou kapelou Silk Sonic, či kapelu Haim, která předvedla píseň The Steps ze svého nominovaného alba Women In Music Pt III. 

Mohlo by se vám líbit

Proč si svět nezaslouží Harryho Stylese?

Bez ohledu na hudební vkus musíte uznat to, co je zřejmé. Harry Styles se stává “onou hvězdou”, která se rodí jen jednou za generaci. Jeho talent, šarm a styl provází magnetismus, který vyzařují pouze velikáni a v kombinaci s jeho energickou přítomností na pódiu a vrozeným charisma má nakročeno k tomu stát se jednou z nejvlivnějších osobností naší doby.
elle.cz

Převážná část Grammy’s se konala venku před Convention Center v Los Angeles. Nominovaní seděli s rouškami za stoly, které od sebe byly v bezpečné “covidové” vzdálenosti. Noah opět vtipkoval, že “v tomto stanu je více napětí než při setkání královské rodiny v Buckinghamském paláci.” 

 

Billie Ellish - Everything I Wanted

 

Harry Styles - Watermelon Sugar

 

Taylor Swift - Carding / August / Williow

 

BRUNO MARS & ANDERSON PAAK - Leave the door open

 

Megan Thee Stallion, Cardi B - WAP 

 

Dua Lipa - Levitating ft. DaBaby / Don't Start Now

 

BTS - Dynamite

Mohlo by se vám líbit

Billie Eilish nahrála v karanténě nové album

Zpěvačka v “The Late Show” Stephena Colberta odhalila, že během lockdownu natočila svou druhou desku za pomoci bratra Finnease. Stejně jako celé debutové album “When We All Fall Asleep, Where Do We Go?” nahrála dvojice i novou hudbu v ložnici v domě svých rodičů.
elle.cz