Brit Awards 2021: Velkolepá vystoupení a ženská energie

 

Třikrát nominovaná Dua Lipa se stala hvězdou večera, když si odnesla sošku za album roku i za nejlepší ženskou umělkyni. V kategorii nejlepší zpěvák zvítězil rapper J HusTaylor Swift získala jako první žena v historii ocenění jako globální ikona. Stejně tak zářila i sestava Little Mix, která vyhrála jako první ženské seskupení cenu kapela roku. Nejlepší písní se stala zaslouženě Watermelon Sugar od Harryho Stylese

S pomalu se rozvolňujícími se koronavirovými restrikcemi v Británii mohl celý večer proběhnout se zdáním normálnosti. “Dnes se naše pohledy obrací ke slibnější budoucnosti,” řekl moderátor večera, komik Jack Whitehall. “Máme obecenstvo, máme hvězdy popu... jsme zpátky!” A opravdu v hale nechyběly stolky pro celebrity, ale ani reálné publikum. To bylo složeno z klíčových pracovníků, jejich rodin a příbuzných. Provozovatelé celé akce jim tak chtěli poděkovat za nasazení během pandemie.

Je již tradicí, že se v rámci Brit Awards udělují i ceny pro nebritské umělce. Ty si odnesli kanadský zpěvák Weeknd a americká star Billie Eilish. Taylor Swift obdržela jako první žena poctu a odnesla si sošku globální ikony, kterou  v minulosti získali například Elton John, Davis Bowie či Robbie Williams.  

 

Prohlédněte si ta nejlepší hudební vystoupení z Brit Awards:

 

DUA LIPA

 

COLDPLAY

 

OLIVIA RODRIGO

 

ELTON JOHN A YEARS & YEARS

 

THE WEEKND

Nejlepší hudební vystoupení z Grammy's 2021, které musíte vidět

elle.cz

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA