MBPFW is on! Pražský týden módy se v dubnu vrátí do Holešovic

Mercedes-Benz Prague Fashion Week se vrací do areálu Holešovické tržnice. Jarní edice se uskuteční od 9. do 15. dubna, a představí nové kolekce Michaela Kováčíka, Pavola Dendise, LAFORMELA a Vandy Jandy společně se studentskými přehlídkami dvou ateliérů oděvního designu – Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně a Technické univerzity v Liberci. Své práce budou prezentovat také čtyři finalisté soutěže VAN GRAAF Junior Talent 2022, které vybrala odborná porota na základě portfolií. Diváci se také mohou těšit na samostatnou přehlídku Liběny Rochové a studentů Ateliéru designu oděvu a obuvi UMPRUM, a to v rámci samostatné prezentace v hotelu Andaz Prague.  

Všechny ostatní přehlídky budou probíhat na hlavní stage v Hale 13 v areálu Pražské Holešovické tržnice, a to od 9.  do 11. dubna. Bude to navíc také vůbec poprvé, kdy návrháři dostanou zcela volnou ruku v rámci choreografie, scénografie a celkové dramaturgie svých přehlídek. ELLE bude samozřejmě veškeré dění sledovat.

Velkou novinkou letošního roku bude speciální akce CO_LAB Fashion Event by VOŠON & SmetanaQ Talks v rámci doprovodného programu. 12. dubna nabídne přehlídku studentů Evy Vontorové a následně také debatu představitelů módního sektoru v galerii SmetanaQ.  


Více informací včetně programu a vstupenek naleznete na stránkách akce Mercedes-Benz Prague Fashion Week.