Nová Emily už v Paříži nebude tak otravná, tvrdí režisér

 

Producent a režisér seriálu Darren Star nedávno prozradil, že v novém pokračování bude Emily o něco méně otravná a magazínu Variety sdělil: „Emily město obejme trochu více. Ve druhé sezóně to pro ni nebude tak snadné, nebude dostávat tolik příležitostí zadarmo a bude definitivně více asimilována, pokud jde o život v Paříži.“ Režisér také doplnil, že Emily se v druhé sezóně začne přizpůsobovat častějším aspektům života ve francouzské metropoli. 

Seriál Emily in Paris: Návrat do budoucnosti a módní pohled Anit

elle.cz

První řada Emily in Paris se sestává z 10 epizod, které se obecně staly normou pro původní komediální seriály na Netflixu, můžeme tedy předpokládat, že další várka romantického příběhu bude mít stejný počet epizod. Show je v plném produkčním proudu od května 2020 a přijít na obrazovky měla původně právě v květnu 2021, ale aktuálně se na sociálních sítích objevily informace, že premiéra má přijít možná až ke sklonku roku.  

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Camille Razat, hvězda seriálu Emily in Paris, o francouzských klišé

elle.cz

Na adresu kritiky, která Emily postihla Star ještě uvedl: „Myslím, že mnoho diváků, kteří v Paříži dlouho žili zcela nechápou, že celý příběh byl brán optikou postavy, která zažívala město poprvé.“ O ději však nic víc neprozradil. Jen naznačil: „Mnoho jejích představ o životě je neustále testováno. Myslím, že to, co se stane v následující kapitole může být skutečným prolomením milostného trojúhelníku. A to je pro mě zajimavý model ke sledování a prozkoumávání. To totiž vůbec není americké, je to naopak tak francouzské.” Tím ale Star zase o trochu více utvrdil ty, kteří jeho show považují za předpojatou. Hello, předsudky? My říkáme, kašlat na ně. Co je francouzské a co americké? Snad nám vše Darren Star tentokráte naservíruje trochu citlivěji.   

Inspirujte se v Paříži! Objevte nejstylovější francouzské influencerky

elle.cz