Nová Emily už v Paříži nebude tak otravná, tvrdí režisér

 

Producent a režisér seriálu Darren Star nedávno prozradil, že v novém pokračování bude Emily o něco méně otravná a magazínu Variety sdělil: „Emily město obejme trochu více. Ve druhé sezóně to pro ni nebude tak snadné, nebude dostávat tolik příležitostí zadarmo a bude definitivně více asimilována, pokud jde o život v Paříži.“ Režisér také doplnil, že Emily se v druhé sezóně začne přizpůsobovat častějším aspektům života ve francouzské metropoli. 

Mohlo by se vám líbit

Seriál Emily in Paris: Návrat do budoucnosti a módní pohled Anit

O této show se mluví jako o novém Sexu ve městě. Stojí za ní část stejných tvůrců- scénárista, režisér a producent Darren Star a kostýmní výtvarnice Patricia Field. A nám nezbývá než souhlasit, seriál Emily In Paris vás donutí přehodnotit minimalistický šatník i přezíravý přístup.
elle.cz

První řada Emily in Paris se sestává z 10 epizod, které se obecně staly normou pro původní komediální seriály na Netflixu, můžeme tedy předpokládat, že další várka romantického příběhu bude mít stejný počet epizod. Show je v plném produkčním proudu od května 2020 a přijít na obrazovky měla původně právě v květnu 2021, ale aktuálně se na sociálních sítích objevily informace, že premiéra má přijít možná až ke sklonku roku.  

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit

Camille Razat, hvězda seriálu Emily in Paris, o francouzských klišé

Šestadvacetiletá Camille Razat se stala světoznámou během pár hodin. Ve chvíli, kdy Netflix uvedl seriál Emily in Paris, v němž ztvárňuje ideál moderní Pařížanky, se všichni začali ptát – kdo je ta stylová Francouzka? České ELLE na tuto otázku, a spoustu dalších, přiletěla vycházející herecká hvězda odpovědět osobně až do Prahy.
elle.cz

Na adresu kritiky, která Emily postihla Star ještě uvedl: „Myslím, že mnoho diváků, kteří v Paříži dlouho žili zcela nechápou, že celý příběh byl brán optikou postavy, která zažívala město poprvé.“ O ději však nic víc neprozradil. Jen naznačil: „Mnoho jejích představ o životě je neustále testováno. Myslím, že to, co se stane v následující kapitole může být skutečným prolomením milostného trojúhelníku. A to je pro mě zajimavý model ke sledování a prozkoumávání. To totiž vůbec není americké, je to naopak tak francouzské.” Tím ale Star zase o trochu více utvrdil ty, kteří jeho show považují za předpojatou. Hello, předsudky? My říkáme, kašlat na ně. Co je francouzské a co americké? Snad nám vše Darren Star tentokráte naservíruje trochu citlivěji.   

Mohlo by se vám líbit

Inspirujte se v Paříži! Objevte nejstylovější francouzské influencerky

Netflixový seriál Emily in Paris sledovali asi všichni fanoušci romantiky a kýče. Přinášíme 10 tipů, komu dát follow na Instagramu během čekání na druhou sérii. Které influencerky vás zaručeně přenesou do kouzelných pařížských zákoutí?
elle.cz