Inspirujte se v Paříži! Objevte nejstylovější francouzské influencerky

 

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Adèle Farine

Na Instagramu modrooké blonýnky najdete kombinaci eklektického edgy stylu, něhy a koláží vintage fotografií. V pouhých 22 letech se Adèle aktivně věnuje jak modelingu a herectví, tak i umění – přímo v Paříži měla i svou první výstavu. Tahle stylová Francouzka ve vás probudí romantičku a rockerku zároveň. Není tedy divu, že okouzlila téměř 80 tisíc instagramových sledujících.

 

 

Heloise Agostinelli

Dceři PR ředitelky Dioru a neteři Gillese Dufoura, který navrhoval haute couture kolekce pro Chanel a Balmain, vkus zkrátka koluje v žilách. Dvaadvacetiletou Heloise sleduje na Instagramu 60 tisíc lidí. Mezi její statement kousky patří oversized sako a bílá košile, samozřejmě s Dior kabelkou nebo peněženkou.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Fanny Bourdette-Donon

Rozenou Francouzku vychovanou v Africe můžeme často spatřit po boku modelky Belly Hadid. Stejně jako Belle ani Fanny nechybí styl, píle a lady-boss přístup. Ve svých 35 letech má za sebou práci pro Maybelline na newyorském týdnu módy, nyní už několik let pracuje jako PR a projektová manažerka pro Dior Beauty a na Instagramu ji sleduje téměř 200 tisíc lidí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Lena Simonne

Ať už ji vidíme na obálkách časopisů, či v rušných pařížských ulicích, mladá modelka vypadá vždy úžasně. Svými ležérními outfity i životním stylem inspiruje na Instagramu takřka 350 tisíc sledujících. Spolupracovala s magazínem Maxim, značkou Off-White či kosmetikou L’Oréal.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Jeanne Damas

Téměř jedním a půl milionu sledujících na Instagramu se pyšní zakladatelka módní značky Rouje. Její příběh začal na sociální sítí Tumblr a ze sdílení fotek vyrostla kariéra, díky níž nastávající maminka Jeanne navázala spolupráci napřřklad s Gucci či Isabel Marant.

Celý článek si přečtete v únorové ELLE. 

Mohlo by se vám líbit

Díky únorové ELLE, si zamilujete francouzský "je ne sais quoi" styl

Únorová ELLE se na lásku dívá moderníma očima a nabízí inspiraci od těch nejpovolanějších: od Francouzů, mistrů na poli svádění i znalců nejnovějších módních trendů.
elle.cz

Vydání až ke dveřím zdarma

Ůnorové vydání si můžete objednat až do své schránky za speciální cenu, s dárkem a poštovným zdarma na tomto odkaze. Nově si ELLE můžete také přihodit k nákupu na Rohlik.cz.