Inspirujte se v Paříži! Objevte nejstylovější francouzské influencerky

 

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Adèle Farine

Na Instagramu modrooké blonýnky najdete kombinaci eklektického edgy stylu, něhy a koláží vintage fotografií. V pouhých 22 letech se Adèle aktivně věnuje jak modelingu a herectví, tak i umění – přímo v Paříži měla i svou první výstavu. Tahle stylová Francouzka ve vás probudí romantičku a rockerku zároveň. Není tedy divu, že okouzlila téměř 80 tisíc instagramových sledujících.

 

 

Heloise Agostinelli

Dceři PR ředitelky Dioru a neteři Gillese Dufoura, který navrhoval haute couture kolekce pro Chanel a Balmain, vkus zkrátka koluje v žilách. Dvaadvacetiletou Heloise sleduje na Instagramu 60 tisíc lidí. Mezi její statement kousky patří oversized sako a bílá košile, samozřejmě s Dior kabelkou nebo peněženkou.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Fanny Bourdette-Donon

Rozenou Francouzku vychovanou v Africe můžeme často spatřit po boku modelky Belly Hadid. Stejně jako Belle ani Fanny nechybí styl, píle a lady-boss přístup. Ve svých 35 letech má za sebou práci pro Maybelline na newyorském týdnu módy, nyní už několik let pracuje jako PR a projektová manažerka pro Dior Beauty a na Instagramu ji sleduje téměř 200 tisíc lidí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Lena Simonne

Ať už ji vidíme na obálkách časopisů, či v rušných pařížských ulicích, mladá modelka vypadá vždy úžasně. Svými ležérními outfity i životním stylem inspiruje na Instagramu takřka 350 tisíc sledujících. Spolupracovala s magazínem Maxim, značkou Off-White či kosmetikou L’Oréal.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Jeanne Damas

Téměř jedním a půl milionu sledujících na Instagramu se pyšní zakladatelka módní značky Rouje. Její příběh začal na sociální sítí Tumblr a ze sdílení fotek vyrostla kariéra, díky níž nastávající maminka Jeanne navázala spolupráci napřřklad s Gucci či Isabel Marant.

Celý článek si přečtete v únorové ELLE. 

Díky únorové ELLE, si zamilujete francouzský "je ne sais quoi" styl

elle.cz

Vydání až ke dveřím zdarma

Ůnorové vydání si můžete objednat až do své schránky za speciální cenu, s dárkem a poštovným zdarma na tomto odkaze. Nově si ELLE můžete také přihodit k nákupu na Rohlik.cz.