Ponořte se do myšlenek hvězd: Netflix zaujme velmi osobními rozhovory

Divákům, kteří zbožňují slavné hvězdy a jedinečné rozhovory, poskytla platforma Netflix opravdový klenot s názvem David Letterman: Mého dalšího hosta nemusím představovat. V této americké talkshow komik, producent, moderátor, držitel několika prestižních cen i celkem kontroverzní postava amerického zpravodajství David Letterman od roku 2018 vyzpovídává největší americké hvězdy. Ty ho pozvaly do svých domovů, studií i oblíbených míst, aby ukázaly zase o něco více ze svého života a soukromí. 

Netflix letos odvysílal již čtvrtou řadu tohoto zajímavého projektu, kde není nouze o ty nejoblíbenější a nejúspěšnější celebrity, zajímavé informace, příběhy i vtipy. Velmi otevřené rozhovory plné emocí vedl Letterman v rámci poslední řady tohoto pořadu například s hercem Ryanem Reynoldsem, jenž se mimo herectví proslavil také díky svému manželství s ikonou Blake Lively, hercem Willem Smithem, zpěvačkou Cardi B či zpěvačkou Billie Eilish. Interpretka písní Bad Guy, When the Party’s Over či No Time To Die se s moderátorem rozpovídala například o své raketové slávě i Tourettovu syndromu, se kterým se musela naučit žít.  

Netflix natočil svůj první film pouze pro dospělé: Drama o Marilyn

elle.cz

Pozvání do tohoto pořadu v předchozích řadách přijaly významné a slavné osobnosti jako například bývalý americký prezident Barack Obama, herec George Clooney, hudebník a návrhář Kanye West, hvězda reality show Kim Kardashian či manažerka a filantropka Melinda Gates. Letterman během tohoto pořadu opět prokázal, že rozhovory umí vést do hloubky a díky své zvědavosti a prostořekosti se často dostane tam, kam by se jiní moderátoři se svými hosty nedopracovali.

Pokud byste chtěli nakouknout do života slavných, kteří se nebojí mluvit o svých potížích i úspěších, tento netflixový počin je pro vás ideální volbou.  

Zdroje: Wikipedia Commons, ČSFD