10 nejlepších bílých tenisek letošního léta

Dobrou zprávou je, že tyto boty vám zkrátka budou ladit naprosto se vším. I když se budete sebevíc snažit v šatníku prostě nenajdete kousek, se kterým se nebudou moci nosit. Pokud takový máte, určitě se s ním o něj s námi podělte a nebo ho prostě založte někam hodně hluboko na dno skříně. Sezona bílých tenisek je zkrátka na vrcholu! Proto jsme v naší galerii dali dohromady pár oblíbených cool modelů bílých tenisek, které zrovna frčí. A jako bonus? Styling podle světových influencerů pro nejvíc cool efekt.

tenisky

ELLE styling tip #1:

S dámským kostýmem. Spojte nespojitelné a kombinujte nekombinovatelné. Po vzoru skandinávských blogerek přestaňte nosit dámské kostýmy jen do práce a s chutí s nimi vyrazte do ulic i v o víkendu. Tříčtvrteční nohavice nebo pouzdrové sukně přímo vybízejí k nošení s bílými teniskami. To jestli dáváte přednost retro střihům nebo hi-tech trendy modelů je jen a jen na vás!

cara
tenisky

ELLE styling tip #2:

Se saténovými šaty. Možná jste žili v mylné představě, že k takovým šatům můžete obléknout jen lodičky, ale opak je pravdou. Přesně jako Xenia Adonts je ve stylu „Podnikavé dívky” a trendu devadesátých let oblékněte dohromady. Podmínkou jsou samozřejmě ponožky!

cara
tenisky

ELLE styling tip #3:

Celá bílá. Světová topmodelka Sara Sampaio se rozhodně nebojí ukazovat svoje nohy, ale vy si k celobílému looku určitě můžete vzít i kalhoty :) Tak jako tak vybrat si jen jednu barvu má napříč sezona i posledními módními trendy svoje kouzlo.

EBC promo