Irina Shayk a Kendall Jenner pózovaly v nejnovější kolekci polonahé

Módní značka Marc Jacobs povolala do své nejnovější kampaně jedničky v oboru. Nejlépe placenou modelku světa v roce 2022, Kendall Jenner, a ikonu modelingového mola Irinu Shayk. Obě modelky se svlékly do půl těla a při sexy focení na sobě měly jenom kalhotky a výrazné boty. Za objektivem stál slavný Tyron Lebon.

Kampaň, kterou si fanoušci zamilovali

Není divu, že tato kampaň se těší velkému úspěchu. Kendall na fotografiích pózuje v síťovaných punčochách a černých botách na extra vysoké platformě. Irina je pro změnu na jednom snímku nahá úplně, na dalším pózuje topless.

Mohlo by se vám líbit

Madonna se poprvé vyjádřila k nenávistným komentářům

Zpěvačka Madonna (64) rozhodně ví, jak rozvířit vody. Poté, co vyšla na pódium na letošních udílení cen Grammy, strhla se doslova lavina nenávistných komentářů, které hodnotily její vzhled. Madonna se rozhodla už dále nemlčet a podala vyjádření, které bere haterům vítr z plachet.
elle.cz

Kendall Jenner na cestě osobního rozvoje

Kendall Jenner v nejnovějším rozhovoru otevřeně mluví, jak našla cestu zpátky sama k sobě. Díky tomu dokáže lépe přijímat svoje pravé já a netají se tím, že pravidelně navštěvuje terapeuta. Díky práci na sobě se stává silnější. "Bývala jsem opravdu vzteklá," ​​vysvětlila. "Můžete najít stará videa, jak bezdůvodně křičím na paparazzi, ale také z velmi zřejmého důvodu. Jsem teď s věcmi mnohem smířenější,"prozradila modelka.

cara

Zdroj: Profimedia, Elle.de, Elle.fr