Disney uvedl na trh vlastní řadu svatebních šatů

Na začátku roku 1923 vytvořil animátor Walt Disney krátký film pojmenovaný Alice’s Wonderland, který uváděla mladá herečka Virgina Davids v interakci s animovanými potavami. Dnes americký nadnárodní mediální a zábavní konglomerát The Walt Disney Company dávno pokročil a posouvá hranice animace a pohádkového světa pro děti i dospělé zase o kousek dál. Důkazem je i vlastní linie svatebních šatůThe Disney Fairy Tale Weddings Platinum Collection, která vznikla spolu se značkou Allure Bridal. 

Disney

Na co se budeme moci těšit?

V nabídce bude 16 modelů svatebních šatů, mezi kterými nebude chybět styl Jasmine, Popelky, Pocahontas, Rapunzel, princezny Tiany, Ariel, Belle nebo Aurory. A k jejich ilustrovaným předlohám budou mít hodně blízko. Jsou vyrobeny z hedvábí, zdobené korálky, perleťovými flitry a organzovými květy. Součástí balení budou i vaky, které podle tvůrců symbolizují každou Disneyho princeznu. Celá řada bude k dostání v obchodech Kleinfeld Bridal v New Yorku a Torontu. 

ELLE
ELLE

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. (Akce platí pouze pro ČR.)