REKLAMA

Jaké prádlo si pořídit na léto? Jednoznačně v pánském stylu

REKLAMA

Za posledních pár měsíců byla zpochybněna skoro všechna pravidla módy. Během pandemie jsme romantické šaty vyměnili za pohodlné legíny a mikiny, kůži za pleteniny a denim za teplákovinu. A přesto, že dnes můžeme volně ven a romantické šaty jsou zase zpátky na výsluní, mnohé z nás se svého pohodlí nehodlají vzdát. A právě v této chvíli přichází na řadu největší instagramový boom - spodní prádlo inspirované světem mužů. Je pohodlné, cool a zatraceně sexy!

 

 

Kdo za tímto trendem stojí?

Není to nikdy jiný než americká modelka, podnikatelka a influencerka Kim Kadashian West. Ta se svou linií tvarovacího spodního prádla Skims doslova způsobila revoluci. Její korzetové topy, stahovací legíny a body mizí z internetu sekundu poté, co se objeví v prodeji. A stejně na tom jsou i její Maika spodní kalhotky. Právě ty našly inspiraci v šatníku jejího muže, Kanye Westa. 

Jaké vybrat?

Přistupujte ke svému spodnímu prádlu jako k běžné módě a slibujeme, že se začnou dít věci. Vaše chůze bude ladnější a vy se budete cítit sebevědoměji. A proč pro tentokrát neobléknout pod romantické letní šaty boxerky v pánském stylu? Móda je hra a odvážným v ní štěstí přeje.

ELLE
Info ikona

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. (Akce platí pouze pro ČR.)      

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA